Popularna amerykańska raperka przyznaje, że jest biseksualna

Z jednej strony Diddy, z drugiej Megan Thee Stallion.


2023.05.04

opublikował:

Popularna amerykańska raperka przyznaje, że jest biseksualna

fot. kadr z wideo

Goszcząc w The Jason Lee Show Yung Miami przyznała, że jest biseksualna. Raperka kilka tygodni temu potwierdziła, że rozstała się z Diddym, ale to właśnie z nim pojawiła się na tegorocznej Met Gali. Artystka wyjaśniła gospodarzowi, że na dziś ich relacja jest bardzo otwarta i mimo iż oboje są singlami, regularnie się spotykają.

W programie artystka przyznała, że w przeszłości wielokrotnie sypiała z kobietami i że nie traktowała tego jedynie jako ciekawostkę w swoim życiu. Yung Miami mówiła także chętnie o bliskich relacjach z Megan Thee Stallion, podkreślając, że koleżanka ze sceny budzi jej pożądanie. Panie znają się doskonale, członkini City Girls niejednokrotnie łączyła siły z Megan we wspólnych singlach.

Gwiazda znana z wielkiego hitu „WAP” nagranego z Cardi B bardzo ciepło zareagowała na wyznanie Yung Miami. Zapytana przez nią na Instagramie, czy też lubi dziewczyny, odpowiedziała: – Lubię ciebie. Kiedy Yung Miami pociągnęła temat, pytając, czy Megan poszłaby z nią do łóżka, ta odparła, że chętnie, ale to ona byłaby na górze.

Polecane

Share This