Popularny raper w nietypowej roli w nowym klipie Kasi Lins

Fani długo musieli czekać na nowy materiał wokalistki.


2023.05.26

opublikował:

Popularny raper w nietypowej roli w nowym klipie Kasi Lins

fot. Ola Bodnaruś

Po trzech latach od wydania ostatniego albumu, Kasia Lins powraca z nowym materiałem. Najnowszy singiel „Po trupach do ciebie” to pierwsza zapowiedź kolejnej płyty artystki, której premiera zaplanowana jest na jesień 2023.

Pomimo, że Kasia pozostaje wierna muzycznej stylistyce, za którą pokochali ją zarówno fani jak i środowisko muzyczne, to wyraźnie da się też odczuć, że to nowy etap na jej muzycznej drodze. Tym razem shoegaze’owy nastrój warstwy instrumentalnej dopełnia lekko senny dream-popowy wokal, dla którego kontrapunktem jest bojowy tekst piosenki. Zaskoczeniem może być również warstwa wizualna najnowszego wydawnictwa – Kasia postanowiła pożegnać liturgiczne szaty, na rzecz ukazania swojego zabójczego oblicza.

Do utworu powstał także teledysk, którego scenariusz artystka opracowała wspólnie z Maciejem Aleksandrem Bierutem i Karolem Łakomcem. W głównej roli u boku Kasi zobaczyć można Szczyla. To dość nieoczywiste połączenie zaowocowało bardzo pomyślną współpracą, której efekty można już teraz obejrzeć na kanale artystki.

Polecane

Share This