Post Malone w nowym klipie Taylor Swift

Taylor promuje „The Tortured Poets Department: The Anthology”.


2024.04.20

opublikował:

Post Malone w nowym klipie Taylor Swift

fot. kadr z wideo

Wczoraj w sieci pojawiło się „The Tortured Poets Department: The Anthology”, dwupłytowy album Taylor Swift będący następcą świetnie przyjętego „Midnight”, za które artystka otrzymała niedawno Grammy w kategorii Album roku. Złożony z 31 premierowych piosenek materiał otwiera „Fortnight” z gościnnym udziałem Post Malone’a. To właśnie ten utwór wytypowano na pierwszy singiel, ilustrując go teledyskiem.

Warto dodać, że Posty jest jednym z dwójki gości zaproszonych na nową płytę Taylor. W piosence „Florida!!!” wokalnie wspiera ją także Florence Welch.

„The Tortured Poets Department”. Antologia nowych utworów, które opowiadają o wydarzeniach, wrażeniach i emocjach z ulotnego i fatalistycznego momentu w czasie – momentu, który był jednocześnie fantastyczny i pełen trosk w równym wymiarze. Ten czas życia autorki już się skończył, rozdział został zamknięty i zabity deskami. Nie ma nikogo do pomszczenia, porachunków do wyrównania, bo rany się zagoiły. A po chwili auto-refleksji, większość tych ran została zadana samodzielnie. Autorka głęboko wierzy, że nasze łzy stają się święte w formie atramentu na kartce. Gdy wypowiemy swoje najsmutniejsze historie na głos, uwalniamy się od nich.

I wtedy wszystko, co pozostaje, to udręczona poezja – napisała przy okazji premiery Swift.

Polecane

Share This