Potrzebna pomoc dla Maćka

Muzyk legendarnych formacji zmaga się z chorobą...


2011.09.05

opublikował:

Potrzebna pomoc dla Maćka

Bodek Pezda zahaczył mnie dziś na FB. Wiadomość tym razem zła. Chodzi o Maćka Miernika, który walczy z chorobą (tu jej opis). Maćka kojarzyć możecie z takich legendarnych formacji jak Aurora, 1984, Noah-Noah, Restrykcja, Reflection, Flashback. Dał się też poznać jako kompozytor, realizator dźwięku, producent.

Maciej jest poważnie chory, przeszedł ciężką operację kręgosłupa, być może trzeba będzie zrobić przeszczep szpiku, leczenie jest mega kosztowne! Proszę was wszystkich o pilne wsparcie finansowe dla Maćka – jakim jest wspaniałym facetem wszyscy wiecie, walczmy o jego życie!Podaję nr konta żony w Polsce: Adriana Miernik, City Handlowy 661030 0019 0109 8510 0040 7470, lub w USA konto Maciej Miernik, Polish & Slavic Federal Credit Union, Nr banku ABA 226082022, nr konta 1072104.Pomóżmy mu pokonać chorobę! Pokażmy, że bycie znajomym na FaceBook to coś więcej niż wirtualna zabawa. Liczy się każdy dzień i każda pomoc. – apeluje Jacek Napiórkowski.

Z relacji przyjaciół Maćka wynika, że leczenie do tej pory pochłonęło już wszystkie oszczędności rodziny, muzyk wyprzedał instrumenty… Przyjaciele i znajomi organizują pomoc, może uda się przygotować specjalny koncert, jednak każda, nawet najmniejsza pomoc jest bardzo potrzebna.


Polecane