Powrót System Of A Down


2011.05.14

opublikował:

Powrót System Of A Down

Występ odbył się w Edmonton w Kanadzie.

Rozpoczęcie próby zaczęło nam jakieś dwadzieścia minut – tacy byliśmy roześmiani. Nawet nie pamiętam, z czego wynikał ten śmiech, ale to chyba znak, że nie bierzemy rzeczy zbyt poważnie. Skupiamy się po prostu na grze – powiedział perkusista John Dolmayan serwisowi Straight.com.

Bębniarz odniósł się także do wydarzeń sprzed pięciu lat: – Życie w trasie wiąże się z wieloma fantastycznymi przeżyciami, jednak przesiadywanie w busie i gapienie się w ścianę bywa też męczące. Jedną z niewielu rozrywek były wypady do klubów ze striptizem. Każdy z nas ma jakieś cechy, które irytują innych. Zespół jest jak małżeństwo, przy czym nie masz jednego problemu na głowie, ale trzy lub cztery, no i każdy z nas wpływa na siebie. Ale spójrz – jesteśmy razem dłużej niż większość małżeństw.

Powrót System Of A Down?

Francis Zegut, prezenter pop-rockowego programu we francuskim radiu RTL2, napisał na swoim blogu:

„System of a Down, Paris Bercy, 6 juin 2011. Tout est dans le titre”

co oznacza:

„System Of A Down, Paryż Bercy, 6 czerwca 2011 r. Wszystko jest w tytule.”

Działalność SOAD została zawieszona o 2006 roku. Nie oznacza to, iż przez ostatnie cztery lata członkowie zespołu pozostawali bezczynni. Przeciwnie, Serj Tankian wydał dwa dobrze przyjęte, studyjne albumy, podczas gdy gitarzysta Daron Malakian oraz perkusista John Dolmayan skupili się na projekcie Scars On Broadway.

Popularne newsy

Powrót System Of A Down?

Koncert w prawie pełnym składzie, Daron Malakian (wokal, gitara), Shavo Odajian (bas) i John Dolmayan (perkusja), zagrali w klubie Roxy w Hollywood. Koncert zorganizowano w ramach halloweenowej imprezy. W trakcie koncertu trio wykonało kawałek „Suite Pee” właśnie z repertuaru System Of A Down. Do pełni brakowało jednak wokalisty Serja Tankiana, który rozstał się z kolegami w 2006 roku, by poświęcić się solowej twórczości.

Popularne newsy

Polecane

Share This