Poznaliśmy ceny pakietów w sieci komórkowej Malika Montany


2020.01.16

opublikował:

Poznaliśmy ceny pakietów w sieci komórkowej Malika Montany

Foto: Karol Makurat

Wczoraj Malik Montana zapowiedział start Tijara Mobile, projektu zapowiadanego już w lutym 2019 roku. Prace nad projektem Tijara Mobile przedłużały się m.in. przez to, że artysta szukał rozwiązania, pozwalającego swoim użytkownikom na zachowanie anonimowości. Wygląda na to, że artysta wreszcie dopracował swój produkt, ponieważ wczoraj ogłosił zapisy chętnych do korzystania z usług sieci.

Malik witał pierwszych klientów promocją – użytkownicy, którzy wyślą na Instagramie prywatną wiadomość na profilu @tijaramobile mają szansę zgarnąć kartę prepaid doładowaną kwotą 50 PLN. Liczba darmowych starterów jest ograniczona.

Dziś na profilu Tijara Mobile pojawiły się pierwsze oferty pakietów. I tak, najniższa oferta to pakiet za 29 PLN- 2GB internetu, rozmowy, SMS/MMS bez limitu. Kolejna paczka to 32 PLN – 7GB internetu i nieograniczone rozmowy, SMSy i MMSy. Za 35 PLN dostaniemy już 15 GB internetu i rozmowy wraz z SMSami i MMSami bez limitów. W najdroższej ofercie 45 PLN – otrzymamy 30 GB internetu, rozmowy 0,29 PLN za minutę, SMS – 0,19 PLN i MMS – 0,49 PLN.

Polecane

Share This