Poznaliśmy kolejnego uczestnika gali High League Malika Montany

Karta walk wzbogaciła się o kolejne starcie.


2021.07.23

opublikował:

Poznaliśmy kolejnego uczestnika gali High League Malika Montany

fot. mat. pras.

Łukasz Wdowiak (0-0) kolejnym zawodnikiem w karcie walk pierwszej gali High League. 28 sierpnia w Ergo Arenie „Lukas TV” zadebiutuje w formule MMA. Nowy zawodnik organizacji Malika Montany to najpopularniejszy prankster w Polsce. Pochodzi z okolic Lublina. Nagrywa filmy z ukrytej kamery, w których zdarza mu się wyjść „na miasto” w szlafroku, podrywać dziewczyny jak Johnny Bravo czy wcielać w postaci dresiarza i rolnika, którym jest na co dzień.

„Lukas TV” filmy umieszcza na YouTubie, gdzie obserwuje go prawie milion subskrybentów. W najpopularniejszym materiale udawał, że zapomniał spodni. Zyskało to ponad osiem milionów wyświetleń. Wszystkie wideo jego autorstwa zebrały prawie 200 milionów odsłon. Poza tym nagrywał on filmiki z najsłynniejszymi twórcami w Polsce. Oprócz żartów na kanale Łukasza Wdowiaka znajdują się także eksperymenty społeczne, w których sprawdza, czy ktoś jest w stanie sprzedać swojego psa lub czy dziecko zaufa nieznajomemu. „Lukas” udawał też pijanego kierowcę, przy czym zwrócił uwagę na problemy, które mogą dotyczyć każdego z nas.

Poza tym Wdowiak pokazuje, jak pokonać nieśmiałość. Prowadzi kursy i napisał książkę „Co ludzie o Tobie pomyślą”, w której krok po kroku uczył jak przestać przejmować się opinią innych i stać się bardziej pewnym siebie. Ostatnio zajął się także produkcją muzyki disco polo pod pseudonimem „MC Świerzb”. „Lukas TV” nie miał wcześniej do czynienia z żadnym sportem. Uprawiał jedynie rolę. Krzepę, którą wypracował na wsi, chce przełożyć w debiucie w MMA. Czeka go ogromne wyzwanie.

To, z kim zmierzy się „Lukas TV” ogłoszone zostanie podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą High League, która odbędzie się w środę, 28 lipca, o godz. 20:00 w warszawskim Centrum E10.

Bilety na galę High League w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia.

Karta walk gali High League:

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian „Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr „Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub „Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Piotr „czuuX” Czupryn (0-0) vs TBA
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs TBA

Polecane

Share This