Poznaliśmy kolejnych gości jubileuszowego koncertu Hemp Gru

Dziś silna reprezentacja stolicy.


2023.09.12

opublikował:

Poznaliśmy kolejnych gości jubileuszowego koncertu Hemp Gru

foto: P. Tarasewicz

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu. 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili kolejnych gości urodzinowego wydarzenia.

Do hucznego jubileuszu HEMP GRU w stolicy pozostał niecały miesiąc. Zainteresowanie koncertem wciąż rośnie, a organizatorzy sukcesywnie ogłaszają kolejne atrakcje towarzyszące wydarzeniu. Do takich z całą pewnością należą zapowiedziane w ostatnich tygodniach gościnne występy hiphopowej śmietanki z całej Polski. Swój udział w 25-leciu HEMP GRU potwierdzili już m.in. Paluch, Avi, O.S.T.R., Kali, Grubson, Molesta, Peja i DJ Decks, JWPBC, DUDEK P56, Kabe oraz Nizioł.

Tymczasem piąta odsłona gościnnego line-upu jest nie mniej elektryzująca. Do grona zaproszonych artystów dołączyły bowiem zasłużone ekipy ze stolicy – Dixon37 oraz Małach & Rufuz. 25-lecie HEMP GRU wyrasta więc konsekwentnie na jedno z najważniejszych wydarzeń nadchodzącej jesieni. Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie czekać na 9 października i personalia kolejnych gości tego wyjątkowego wieczoru w hali COS Torwar.

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Polecane

Share This