Poznaliśmy kolejnych headlinerów festivalu Fresh Island

Impreza odbędzie się w lipcu.


2015.04.24

opublikował:

Poznaliśmy kolejnych headlinerów festivalu Fresh Island

Action Bronson, Pusha T (na zdjęciu), Evidence (Dilated Peoples), Just Blaze i Tim Westwood to kolejne gwiazdy, które wystąpią tego lata w Chorwacji na festiwalu Fresh Island.

Po raz pierwszy w historii festiwal zostanie również przejęty przez UK grime dzięki Noisey. Pojawią się tacy przedstawiciele jak Stormzy, MC Big Narstie oraz DJ Target.

Fresh Island Festival to pierwszy i jedyny europejski festiwal hip-hop & R`n`B na plaży nad brzegiem słonecznego i krystalicznie czystego Adriatyku. Najlepszy hip-hop non stop, dzień i noc, przez trzy dni wakacji. Międzynarodowe gwiazdy, najlepsi DJ-e i turntabliści, imprezy w klubach, w basenach i na łodziach, muzyka, taniec i sport, a to wszystko przy średniej temperaturze 35°C.

Fresh Island Festival

15 – 17 Lipca 2015

Plaża Zrce, Wyspa PAG, Chorwacja

Wystąpią: Action Bronson, Pusha T, Joey Bada$$, Danny Brown, Migos, Skepta, Evidence, Stormzy Tropkillaz , Just Blaze, Statik Selektah, Tim Westwood, DJ Cut Killer, Haftbefehl, Rytmus, DJ Wich & Vladimir 518, Big J, DJ Target, Big Narstie, Shortee Blitz, Crux Soundsystem, Melody Kane, Juicy Crew Vienna, DJ Maxxx, Miss DJ Candy, Kandee & Remake, Mahreen Luv i wielu innych.

Polecane

Share This