Poznaliśmy lokalizację tegorocznego SBM Festivalu

Przed nami piąta jubileuszowa odsłona największego święta fanów SBM Label


2021.07.30

opublikował:

Poznaliśmy lokalizację tegorocznego SBM Festivalu

Przed nami piąta jubileuszowa odsłona największego święta fanów SBM Label. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, wydarzenie przyjmie zupełnie nową formułę. Po raz pierwszy odbędzie się ono latem w plenerze, a dodatkowo czekają nas aż 2 dni koncertów i wydarzeń towarzyszących! 26 i 27 sierpnia usłyszycie na żywo wszystkich artystów SBM Label, którzy znowu razem wystąpią na scenie, ale nie zabraknie także gości specjalnych. Na terenie wydarzenia pojawi się także dobrze znany SBM Space, który wraz z tematycznymi strefami możecie kojarzyć z poprzednich edycji. Oprócz regularnych biletów w sprzedaży znajdziecie także wejściówki PREMIUM przeznaczone dla największych fanów SBM. Zapewnią wam one m.in dostęp do specjalnych materiałów związanych z wydarzeniem, wśród których znajdziecie wyjątkowe festiwalowe grafiki oraz materiały zza kulis tak wielkiego przedsięwzięcia jakim od paru lat jest SBM FFestival.

Na Instagramie SBM-u pojawiła się właśnie informacja na temat lokalizacji tegorocznego festiwalu. SBM Festival odbędzie się w tym roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Nadchodząca edycja naszego flagowego wydarzenia będzie największą do tej pory i po raz pierwszy w naszej historii czekają nas dwa dni plenerowych koncertów. Każdy z uczestników będzie mógł na żywo usłyszeć wszystkich naszych artystów oraz gości specjalnych, których przedstawimy już niedługo. Dodatkowo możemy zdradzić, że już w ten poniedziałek na @sbm_ffestival pojawi się oficjalna baza noclegowa ze zniżkami dla festiwalowiczów. Bilety są nadal dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia.

Do tej pory potwierdzono występy następująch artystów: Adi Nowak, Bedoes, Beteo, Białas, DJ Johny, Kacperczyk, Mata, Solar i White 2115.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)

Polecane

Share This