Poznaliśmy ostatnią gwiazdę Music Power Explosion

Festiwal odbędzie się na wrocławskim stadionie.


2018.04.11

opublikował:

Poznaliśmy ostatnią gwiazdę Music Power Explosion

Holenderski DJ i producent uważany za prekursora gatunku future house – Don Diablo – wystąpi na festiwalu Music Power Explosion. Znamy tym samym ostateczny skład zagranicznych artystów. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia we Wrocławiu zaprezentują się: Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Afrojack i Don Diablo.

Don Diablo na swoim koncie ma współpracę z największymi nazwiskami świata muzyki. Na liście znajdują się: Ed Sheeran, Rihanna, Bastille, Madonna, Birdy, Chainsmokers, Coldplay, DJ Snake, Tiesto i Justin Bieber. Do jego najpopularniejszych produkcji zaliczają się: „On My Mind”, „Universe”, „Anytime”, „Chemicals”, czy „Cutting Shapes”. Don Diablo uważany jest za pioniera w dziedzinie światowej muzyki klubowej. Jest również twórcą własnej, wyjątkowo rozpoznawalnej wytwórni muzycznej „HEXAGON”. Marka osiągnęła najwyższy status w rankingu Beatport. Pod tą samą nazwą kryje się również autorska audycja, która nadaje już w ponad 35 krajach, docierając tym samym do milionów fanów na całym świecie.

Jego roczne trasy koncertowe przekraczają liczbę 250 występów, wśród których pojawiają się największe sceny Tomorrowland, EDC, Mysteryland, Lollapalooza, czy Ultra Music Festiwal. W imponująco szybkim czasie dotarł do pozycji numer 11 wspinając się na szczyty rankingu TOP100 DJ MAG.

Don Diablo zamyka listę zagranicznych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu Music Power Explosion. W ciągu zaledwie jednego dnia na scenie wrocławskiego stadionu zaprezentują się czołowi przedstawiciele muzyki elektronicznej: Afrojack, Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto, Zedd. To będzie genialne show – zapewnia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Festiwal Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na stadionie we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

Polecane

Share This