Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu Prog In Park

Trzecia edycja zapowiada się znakomicie.


2018.12.04

opublikował:

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu Prog In Park

fot. mat. pras.

W 2019 roku Knock Out Productions zorganizuje trzecią edycję warszawskiego festiwalu Prog In Park. Impreza odbędzie się w dniach 12-13 lipca i po raz pierwszy przybierze formę festiwalu dwudniowego.

W pierwszy dzień zaprezentują się Opeth, Fish, Tesseract oraz Sermon, natomiast dzień później wystąpią Dream Theater oraz Richie Kotzen. Nie jest to oczywiście pełny line-up festiwalu – wkrótce będziemy informować o kolejnych artystach.

W odróżnieniu do dwóch pierwszych edycji festiwalu, zdecydowaliśmy się na zmianę lokalizacji na Scenę Letnią Progresji (teren sąsiadujący z klubem Progresja). Ze względu na liczne sugestie uczestników drugiej edycji Prog In Park, trzecia edycja odbędzie się w warunkach full open-air – wyjaśniają organizatorzy.

Podział festiwalu na poszczególne dni:

Dzień pierwszy:
Opeth
Fish
Tesseract
Sermon

Dzień drugi:
Dream Theater
Richie Kotzen

Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższy czwartek, 6 grudnia o godzinie 10:00. W sprzedaży będą dostępne ściśle limitowane karnety na obydwa dni festiwalu (cena 379 zł w przedsprzedaży) oraz bilety na pojedyncze dni (dzień pierwszy – 189 zł oraz dzień drugi – 239 zł).

Polecane

Share This