Poznaliśmy skład walki wieczoru gali HIGH League 2


2021.12.06

opublikował:

Poznaliśmy skład walki wieczoru gali HIGH League 2

fot. mat. pras.

HIGH League oficjalnie ogłosiło nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. pashaBiceps w walce wieczoru lutowej gali w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem Owcą Owczarzakiem.

W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną e-sportowiec i youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce.

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. pashaBiceps spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.

pashaBiceps przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

Konkurentem legendarnego e-sportowca został słynny youtuber-kulturysta, Michał Owca Owczarzak. To jeden z członków ekipy Warszawski Koks, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. Owca dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie – walka w klatce.

Warszawski Koks również ma swoje doświadczenie na polu e-sportowym. Powstała sekcja “WK Gaming”, która swoje działania dokumentuje między innymi na YouTubie. Drużyna wzięła udział w turnieju ESPORT GRA, w którym pokonała drużynę Pashy – Emeritos Banditos.

Pojedynek Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski vs Michał Owca Owczarzak będzie główną walką wieczoru lutowego wydarzenia w Krakowie i odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

Ponadto informujemy, że bilety na galę HIGH League 2 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się już od 70 złotych.

Polecane

Share This