Poznaliśmy trzeciego headlinera Mystic Festivalu

Line-up przyszłorocznej edycji wygląda coraz bardziej okazale.


2020.10.07

opublikował:

Poznaliśmy trzeciego headlinera Mystic Festivalu

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Z wiadomych przyczyn tegoroczny Mystic Festival nie doszedł do skutku. Organizatorzy postanowili wykorzystać to, aby uczynić swoją imprezę jeszcze większą, zmieniając jej formułę z dwudniowej na trzydniową. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że headlinerami przyszłorocznej edycji zostali Judas Priest i Mercyful Fate, teraz do tego grona dołącza trzeci zespół – Gojira. Grupa przyjedzie do Trójmiasta (lokalizacja również się zmieniła, pierwotnie festiwal miał się odbyć w Krakowie) z materiałem z nowej płyty, którą promuje singiel „Another World”.

Mystic Festival 2021 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca na terenie Stoczni Gdańskiej. Aktualny line-up prezentuje się następująco:

Judas Priest
Mercyful Fate
Gojira
Killing Joke
Heilung
Katatonia
Mgła
Obituary
Vader gra „De Profundis”
Oranssi Pazuzu
Witchcraft
Truchło Strzygi
Baest
Infected Rain
Motanka

Sprawdź też: AC/DC z premierowym kawałkiem „Shot in the Dark”

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Zachęcamy do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird. Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy – komentują organizatorzy.

Polecane

Share This