Poznaliśmy wszystkich gości Magiery

Imponujące grono współpracowników.


2021.07.23

opublikował:

Poznaliśmy wszystkich gości Magiery

fot. Marta Hari

We wrześniu do sklepów trafi producencki album Magiery zatytułowany „FEAT.”. Artysta stopniowo odkrywa karty, promując kolejne single. W dotychczasowych usłyszeliśmy już Kukona, Malika Montanę, Otsochodzi, Fisza, Pezeta, Okiego, Szczyla i Sariusa. Dziś poznaliśmy pozostałych gości zaproszonych przez wrocławskiego producenta do współpracy i co tu dużo mówić – lista robi ogromne wrażenie. Oprócz listy gości Magiera ujawnił także okładkę i zapowiedział kolejne niespodzianki.

– Po pierwsze chciałbym Wam pokazać front okładki „FEAT.” projektu Osom Studios. W tle wrocławski „Manhattan” – dla mnie jako wrocławiaka – to miejsce szczególne i ważne. To taki mój mikro hołd dla miasta, w którym tworzę i żyję, które mnie ukształtowało i pozwoliło rozwinąć skrzydła;) Po drugie, przedstawiam Wam pełną listę gości. Nie sposób podziękować teraz każdemu z osobna, ale uwierzcie mi na słowo- każdemu ww. artyście jestem ogromnie wdzięczny za to, że wsparł mnie w moim pierwszym, solowym producenckim projekcie. W poniedziałek pojawi się z kolei informacja o wszystkich dodatkach do preorderu – zapowiedział producent.

W gronie zaproszonych przez Magierę artystów obok wymienionych wcześniej raperów znaleźli się Gverilla, Kuba Karaś, Edo, Hades, O.S.T.R., Slime, Koneser, Wiatr, DJ BRK, Bonson, Jetlagz, Kacper HTA, donGURALesko, Falcon1, Sobel, Peja, Fokus, RIP Scotty, Waima, Miły ATZ, Floral Bugs, Tymek, Holak, Pstyk i Igor Boxx. Czy ktoś jeszcze wątpi w to, że warto czekać na ten materiał?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magiera (@magierski_71)

Polecane

Share This