Poznaliśmy wyniki autopsji Chestera Benningtona


2017.12.08

opublikował:

Poznaliśmy wyniki autopsji Chestera Benningtona

foto: P. Tarasewicz

Po blisko sześciu miesiącach od samobójczej śmierci Chestera Benningtona z Linkin Park poznaliśmy wyniki badań toksykologicznych. Autopsja miała za zadanie określić, czy w organizmie znajdowały się substancje mogące wpłynąć na trzeźwy osąd sytuacji przez artystę.

Dokładne badania spektometrem wykluczyły obecność ecstasy, którą zakładał wcześniejszy test ELISA. Dzięki temu wiemy, że na decyzję o odebraniu sobie życia nie miały wpływu narkotyki. Specjaliści opisują wyniki badań jako „typowe dla samobójstwa poprzez powieszenie”. Wiadomo, że w pokoju artysty znaleziono nadpitą szklankę piwa Corona, opróżnioną butelkę piwa Stella Artois oraz przepołowioną tabletkę leku nasennego Ambien.

Wdowa po Chesterze Benningtonie Talinda otwarcie mówi, że wokalista zmagał się z depresją. W przeszłości Chester kilkukrotnie podejmował także walkę z nałogiem alkoholowym.

15 grudnia do sklepów trafi koncertowe wydawnictwo podsumowujące ostatnią trasę koncertową Linkin Park. Materiał na „One More Light: Live” zarejestrowano podczas występów, które miały miejsce na kilka tygodni przed śmiercią Chestera. Oto traclista nadchodzącego albumu:

Tracklista:

1. Talking To Myself
2. Burn It Down
3. Battle Symphony
4. New Divide
5. Invisible
6. Nobody Can Save Me
7. One More Light
8. Crawling
9. Leave Out All The Rest
10. Good Goodbye Feat. Stormzy
11. What I’ve Done
12. In The End
13. Sharp Edges
14. Numb
15. Heavy
16. Bleed It Out

Polecane

Share This