Poznański koncert Chrisa Bottiego wyprzedany

Kończą się bilety w innych miastach.


2014.09.28

opublikował:

Poznański koncert Chrisa Bottiego wyprzedany

Informujemy, że poznański koncert Chrisa Bottiego (5.10 Sala Ziemi MTP) został wyprzedany. W związku z tym nie będzie już prowadzona przedsprzedaż biletów na ten występ, nie będzie też można nabyć ich w dniu koncertu. Kończą się także bilety na pozostałe występy jazzmana w ramach trasy (28.09 Arena Szczecin, 30.09 Gdynia Arena, 2.10 Hala Orbita / Wrocław, 3.10 Dom Muzyki i Tańca / Zabrze, 4.10 Torwar / Warszawa). Ostatnie bilety dostępne m.in. na www.eBilet.pl.

W 2012 roku ukazała się ostatnia płyta solowa muzyka – „Impressions”. Na „Impressions” Botti sięgnął po znane i łatwo rozpoznawalne piosenki, które niegdyś przekonały go o istocie strony melodycznej kompozycji muzycznych, a także przeboje wszech czasów, takie jak „What A Wonderful World”, „Summertime” czy „Over the Rainbow”. Album to również efekt rozmów, które Botti odbył z fanami podczas ostatnich tras koncertowych oraz wypadkowa licznych inspiracji z różnych kultur. Płyta została doceniona zarówno przez fanów jak i krytyków, w efekcie czego zdobyła statuetkę Grammy w kategorii „Best Pop Instrumental Album”.

Koncerty w ramach cyklu Deutsche Bank Invites. Trasa wspiera kampanię społeczną Rak To Się Leczy.

Poznański koncert Chrisa Bottiego wyprzedany

Informujemy, że koncert Chrisa Bottiego w poznańskiej Sali Ziemi MTP (15 marca) został wyprzedany. W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na pozostałe koncerty w ramach trasy koncertowej artysty: 16 marca w Gdyni (Hala Sportowo-Widowiskowa), 17 marca w Warszawie (Sala Kongresowa), 18 marca we Wrocławiu (Hala Orbita) i 20 marca w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca).Bilety dostępne są tutaj:

Chris Botti jest trębaczem smooth jazzowym i bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków jazzowych na świecie. Występuje solo oraz jako muzyk sesyjny – współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Sting, Aretha Franklin, Bob Dylan czy Paul Simon. Koncertował również z Dianą Krall, Jill Scott, Michaelem Buble czy Rodem Stewartem. Dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy Botti odniósł sukces na tyle komercyjny, na ile może liczyć artysta jazzowy. Ma na swoim koncie liczne nominacje do Grammy Awards oraz trzy pierwsze miejsca w zestawieniach Billboard’s Jazz Albums. Sam Sting, zafascynowany jego twórczością, określił go mianem „posłańca świata jazzu”.

Trasa związana jest z promocją albumu „Impressions”. Na krążku tym Botti sięga po znane i łatwo rozpoznawalne piosenki, które niegdyś przekonały go o istocie strony melodycznej kompozycji muzycznych, a także przeboje wszech czasów, takie jak „What A Wonderful World”, „Summertime” czy „Over the Rainbow”. Album jest również efektem rozmów, które Botti odbył z fanami podczas swojej ostatniej długiej trasy koncertowej oraz licznych inspiracji z różnych kultur.

Popularne newsy

Polecane

Share This