Pracowity Chada.

5 000 km w marcu i akcja charytatywna!


2012.03.08

opublikował:

Pracowity Chada.

W tym roku marzec może okazać się jednym z kluczowych miesięcy w karierze Chady. Warszawski raper spędzi w podróży wszystkie weekendy pokonując razem dystans pięciu tysięcy kilometrów. Muzyk odwiedzi sześć polskich miast odbierając przy okazji złotą płytę w Warszawie za solowy album „WGW”. I co najważniejsze; według planu 31 marca Chada zakończy prace studyjne nad trzecią płytą.

W miniony piątek raper pojawił się niespodziewanie na koncercie Hukosa, Ciry i Okolicznego Elementu we wrocławskim klubie Flow Music Club. Chada zagrał razem z Sitkiem, Buszem i Hukosem numer „Niesiemy Prawdę” wykonując miły gest w kierunku zaskoczonej publiczności. Dzień później raper pojawił się na koncercie w Gnieźnie.

Tak oto wygląda rozpiska koncertowa Chady na pozostałe, marcowe tygodnie:

10.03 – Suwałki – klub Amon-Ra

16.03 – Szczecin – klub HeyaClub (razem z Kajmanem, Bonsonem, Sage, Rena i Noyz Boyz)

23.03 – Warszawa – klub Urban Garden (odebranie „Złotej Płyty” za album WGW)

24.03 – Stalowa Wola – klub Alternatywy

30.03 – Biała Podlaska – klub Kręgielnia Kometa

W kolejnych miesiącach warszawski raper odwiedzi rodaków zagranicą. Chada pojawi się na Wyspach, a dokładnie w Londynie, Manchesterze, Wateford, Dublin, Cork, Birmingham, Dundee i Glasgow.

Warto odnotować, że 23 marca w Warszawie Tomasz Chada odbierze „Złotą Płytę” za drugi w karierze solowy album „WGW”. Na imprezie w Urban Garden pojawi się kilku specjalnie zaproszonych z tej okazji gości. Zapowiada się huczna impreza.

Krótko po wręczeniu pierwszego „złota”, Chada razem z przyjaciółmi uruchomi charytatywne aukcję z t-shirtami, z których dochód w całości zostanie przekazany sparaliżowanemu Rafałowi Stasiakowi. Pieniądze zebrane ze sprzedaży markowych koszulek z autografami m.in. Sokoła, PARIASów, Pezeta i Małolata, VNMa, Hadesa i Dioxa, Pono czy amerykańskiego rapera The Game’a, zostaną przeznaczone na rehabilitację Rafała. Patronat nad akcją objął portal CGM.pl.

Koniec miesiąca, dokładnie 31 marca, to także data, do końca której Chada zobowiązał się oddać płytę „matkę” do wytwórni Step Records. Oznacza to, iż fani warszawskiego rapera mogą spodziewać się jego trzeciej solowej płyty jeszcze przed wakacjami!

Tagi


Polecane

Share This