Premiera albumu DJ Decksa coraz bliżej. Znamy szczegóły


2016.08.18

opublikował:

Premiera albumu DJ Decksa coraz bliżej. Znamy szczegóły

Już 2 września do rąk fanów trafi „Mixtape 5”. Na płycie znajdzie się 12 numerów/rozdziałów napisanych przez 34 raperów. Każde kolejne nagranie jest kontynuacją wcześniejszego. Nieodłącznym elementem albumu jest 56-stronicowy komiks.

Tracklista:

Paluch (Prolog)-Zerwany Film

1.Cira/Poszwix/Bezczel

2.Obywatel Mc/Brahu/Rdw

3.Małach/Rufuz

4.Koras/Fu/Juras/Pono

5.Kuba Knap/Stasiak/Ten Typ Mes

6.KęKę/Lukasyno/Kali

7.Ero/Kosi

8.Ry23/Śliwa/Gandzior

9.Vnm/Kaczor/Oxon

10.Słoń/Sarius/Pyskaty

11.Sokół/Pih/O.S.T.R/Kroolik Underwood

Do płyty zakupionej w preorderze dołączony jest plakat i bilet na jedyny koncert promocyjny albumu Mixtape 5 (7 października, poznańska Arena) z gościnnym udziałem Fat Joe.

DJ Decks to jeden z najbardziej uznanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Razem z Peją przez ponad 15 lat tworzył legendarną formację hip-hopową Slums Attack. Nagrali wspólnie 7 płyt, które zdobyły status Złotych i Platynowych. Na swoim koncie mają też nagrodę Fryderyka.

DJ Decks ma na swoim koncie współpracę z czołówką polskiej sceny hip-hopowej. Współpracował też z zagranicznymi artystami, tj. Onyx, Jeru, Masta Ace. W 2012 roku został sklasyfikowany na 2. miejscu w rankingu 20 najlepszych polskich producentów hip-hopowych według czasopisma Machina.

DJ Decks prywatnie bardzo zaangażowany jest także w sportową rywalizację. Jest zawodnikiem rugby, ukończył 3 Triathlony na dystansie „Ironaman: 3.6 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg.

Polecane

Share This