PRO8L3M z jednym, niespodziewanym gościem na płycie „Widmo”

Poznaliśmy także tracklistę płyty i szczegóły akcji OUTPOST - IN5TALAC7A.


2019.02.13

opublikował:

PRO8L3M z jednym, niespodziewanym gościem na płycie „Widmo”

fot. Michał Klusek

Zespół PRO8L3M ogłosił koniec prac nad drugim LP zatytułowanym „Widmo”. Po pierwszym singlu „Interpol” pora na pełną tracklistę i szczegóły pionierskiego przedsięwzięcia OUTPOST – IN5TALAC7A. Przedpremierowy odsłuch albumu w formie multimedialnego doświadczenia odbędzie się już w dniach 22-26 lutego w Warszawie.

Już 22 lutego fani muzyki i nowych technologii spotkają się na OUTPOST – IN5TALAC7A. Jest to przygotowana przez zespół PR08L3M przeszło półtoragodzinna przygoda w wirtualnej rzeczywistości, zaaranżowana w postindustrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze. To podróż w przyszłość, która będzie nieco inna niż ta, którą znamy z futurystycznych i cyberpunkowych filmów, seriali, gier czy komiksów.

Wszystkiego doświadczyć będzie można na własnej skórze i zobaczyć na własne oczy. Sensoryczny, świetlno-dźwiękowy tunel obezwładniający zmysły, bezgraniczne pomieszczenie, w którym doświadczycie nieskończoności, holograficzne symulatory rzeczywistości, i VR-owa podróż do roku 2050 – to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. Uczestnicy zwiedzą stworzony na tę okazję wirtualny świat, a w finale wezmą udział w przedpremierowym odsłuchu LP „Widmo”, czyli trzynastu całkowicie nowych utworów.

Artur Rojek na płycie „Widmo”

Duet właśnie ujawnił tracklistę, na której nie sposób przeoczyć ogromnego zaskoczenia, w postaci utworu z udziałem Artura Rojka i nowego podejścia do kultowego utworu „To nie był film”. PRO8L3M zapowiada także 14. „hidden track”, czyli utwór niespodziankę, którego będą mogli posłuchać posiadacze płyty w wersji preorder.

OUTPOST – IN5TALAC7A to okazja dla każdego fana muzyki duetu i interaktywnych form nowoczesnej sztuki, aby usłyszeć ten wyjątkowy materiał przedpremierowo i w niezwykłej odsłonie. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne. Na stronie Going.pl można zarezerwować dogodny termin.

PRO8L3M „Widmo” – Tracklista:

1. Prawdy nie mówi nikt
2. Rotterdam
3. USB
4. Jak Disney
5. Crash test
6. Monza
7. To nie był film ft. Artur Rojek
8. National Geographic
9. Pirelli
10. 112
11. VI katastrofa
12. Interpol
13. Widmo

Album „Widmo” ukaże się 1 marca.

Polecane

Share This