PRO8L3M z wyjątkowym gadżetem dla swoich fanów

Jak pachnie Proxl3m?


2024.03.30

opublikował:

PRO8L3M z wyjątkowym gadżetem dla swoich fanów

Foto: P. Pytel

Autorski zapach PRO8L3M w perfumeriach niszowych Mood Scent Bar.

Perfumy Proxl3m kultowego duetu hip-hopowego PRO8L3M powstały z okazji 10.rocznicy istnienia zespołu. To kompozycja mająca oddać ulubiony zapach Molly, bohaterki jednego z utworów PRO8L3Mu, postaci inspirowanej Molly Millions – kobietą-cyborgiem, która pojawia się w opowiadaniach i powieściach amerykańskiego pisarza Williama Gibsona.

Nazywana „dziewczyną z brzytwą”, ze względu na swoje zakończone ostrzami pazury, lub „uliczną samurajką”, Molly jest lojalna, silna, niezwyciężona. „Ludzkie” uczucia wykazuje jedynie do niejakiego Johnny'ego, którego jednak tragicznie traci. Doznania sensoryczne i odruchy Molly są sztucznie wzmacniane za pomocą implantów elektronicznych.


O własnych perfumach myśleliśmy od dawna i w końcu udało nam się je zrealizować. Zależało nam przede wszystkim na tym, żeby kompozycja oddawała dobrze hasło PRO8L3M – stworzyliśmynietuzinkowy zapach z charakterem godnym nie tylko tytułowej Molly, ale także jej partnera. Uniseksowy zapach Proxl3m jest wynikiem naszej współpracy z paryskim atelier Flair i hiszpańską marką Sora Dora, z której jesteśmy bardzo zadowoleni – powiedział duet PRO8L3M.

A jak pachnie Proxl3m? Rześkie, musujące cytrusowe otwarcie, dopełnione nutami pikantnych przypraw, nieśpiesznie prowadzi nas do pełnego drzewno-skórzanych akordów finału. W głównych nutach mamy tu m.in. skórę, labdanum, czarny pieprz, haitańską
wetywerię, irys, cedr z Alaski, kmin, kastoreum, nowoczesne drewno. Elegancki, klasyczny flakon perfum umieszczony jest w unikalnym, specjalnie dla tego zapachu zaprojektowanym opakowaniu.

Mood Scent Bar to największa sieć perfumerii niszowych w Polsce, zlokalizowanych w siedmiu butikach w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i we Wrocławiu oraz w Internecie. Wizyta w perfumerii Mood Scent Bar to wyjątkowe doświadczenie, dające szansę na zanurzenie się w świecie niezwykłych perfum, a także prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Minimalistyczne i luksusowe przestrzenie salonów, zaprojektowane przez Zofię Wyganowską, sprawiają, że poszukiwanie ulubionego zapachu jest chwilą wyjątkową i magiczną. W Mood Scent Bar czeka asortyment marek perfumiarskich niedostępnych w innych miejscach, jak np. Fueguia 1833, Thameen, BDK Parfums, Marc-Antoine Barrois, Ella K czy Rundholz Parfums. Mood Scent Bar to jednak nie tylko niszowe perfumy, ale też wyselekcjonowane kosmetyki i wyszukane artykuły zapachowe do domu.

Polecane

Share This