Proceente świętuje 40. urodziny koncertem online, limitowanym dropem winyla „Aloha-Grill” oraz utworem „40”

Szef Aloha Entertainment przygotował mnóstwo atrakcji dla fanów.


2021.05.15

opublikował:

Proceente świętuje 40. urodziny koncertem online, limitowanym dropem winyla „Aloha-Grill” oraz utworem „40”

fot. P. Tarasewicz

W ten weekend Proceente kończy 40 lat. Z tej okazji szef Aloha Entertainment przygotował dla przyjaciół i fanów kilka wyjątkowych atrakcji.

Dziś o godz. 18 rozpocznie się urodzinowy koncert online „PROCEENTE 40. B-DAY LIVE”! Oprócz jubilata za mikrofony chwycą duet Parzel x DJ Mariano MBH, Syrop, P500, Mały Esz oraz gość specjalny, którego obecność jest na razie niespodzianką. O odpowiedni vibe na melanżu zadbają DJ Beredson i DJ HWR.

Koncert będzie transmitowany na żywo również na alohowym kanale YouTube oraz na Facebooku.

Line-up:
18:00 start transmisji LIVE
19:00 P500
19:30 Syrop
20:00 Parzel x DJ Mariano MBH
20:30 Proceente + goście

Również dziś Aloha Entertainment i Grill-Funk Records uruchomiły przedsprzedaż limitowanej edycji albumu winylowego Proceente & Bleiz „Aloha-Grill”. DROP1 liczący 130 ręcznie numerowanych egzemplarzy w kolorze czarnym dostępny jest na www.alohasklep.pl, www.gfstore.pl, www.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl.

„Aloha-Grill” to bogaty w treść i pełen hip-hopowej zajawki materiał. O słoneczne, teksańsko-kalifornijskie brzmienie płyty zadbali mr.Onte, Funk Monster, O.S.T.R., Eten oraz Chmurok. Na płycie pojawiają się znakomici goście; wokaliści Jazzy, Basia eM oraz Cywinsky oraz raperzy Sarius, Ninjah z Okolicznego Elementu, Łysonżi Dżonson i Kuba Knap. Master winyla wykonał Marcin Cichy.

W niedzielę, w dniu kalendarzowych urodzin, Proceente udostępnia okolicznościowy utwór „40” . Numer o północy trafi do serwisów cyfrowych, o godz. 20:00 na alohowym kanale YT pojawi się teledysk. Muzykę do kawałka wyprodukował Mayor, za mix i master odpowiada Szwed SWD.

Polecane

Share This