Projekt muzyków Kyuss zagra w Polsce

W listopadzie odwiedzą nas Vista Chino i Monster Truck.


2013.08.05

opublikował:

Projekt muzyków Kyuss zagra w Polsce

2 listopada wystąpi w Polsce amerykańska formacja Vista Chino, będąca inkarnacją składu Kyuss. Muzycy wystąpią w warszawskiej Proximie, a ich koncert otworzą Kanadyjczycy z Monster Truck. 

Vista Chino to zespół założony przez Johna Garcię i Branta Bjorka (wcześniej Kyuss) oraz Bruno Fevery`ego, udzielającego się wcześniej w projekcie Kyuss Lives! Brzmienie tego zespołu jest zbliżone do tego, co prezentował niegdyś Kyuss, na koncercie nie zabraknie także utworów tej legendarnej formacji. Kyuss to grupa uznana za pionierów stoner rocka, ale obracająca się również w klimatach metalu i desert rocka. Band działał w latach 1988 – 1995, nagrał 4 genialne albumy i zapraszany był na wspólne trasy koncertowe przez Metallikę, Faith No More czy Nirvanę. Zespół działałby zapewne do dzisiaj gdyby nie konflikt dwóch przyjaciół i jednocześnie założycieli grupy – Johna Garcię i gitarzystę Josha Homme`a, który obecnie jest liderem zespołu Queens Of The Stone Age. Wczesną jesienią Vista Chino wyda swój debiutancki album zatytułowany „Peace”, pierwszy singiel „Dragona Dragona” jest już dostępny.

John Garcia o Vista Chino: Kyuss Lives to w tej chwili Vista Chino! Dobrze jest móc to w końcu napisać, a powiedzieć na głos – jeszcze lepiej. Teraz nasz kontrakt z Napalm Records jest już oficjalny. Czas zapomnieć o przeszłości, należy przeć do przodu i realizować nasz plan, czyli tworzyć muzykę i ruszyć w trasę.

12.11.2013

Vista Chino

Monster Truck

Proxima: Warszawa

Otwarcie bram: 19:00

Początek koncertu: 20:00

Bilety: 80zł przedsprzedaż / 100zł w dniu koncertu


Polecane

Share This