Prowadząca „Ameryka Express” wspomina współpracę z Edytą Górniak: „Musieliśmy zostawiać karty kredytowe, ponieważ miały chipy, które łączyły się z kosmosem”


2021.01.14

opublikował:

Prowadząca „Ameryka Express” wspomina współpracę z Edytą Górniak: „Musieliśmy zostawiać karty kredytowe, ponieważ miały chipy, które łączyły się z kosmosem”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Na OTTWOW.com możemy zobaczyć nowy odcinek Pacześ Show. Gościem programu popularnego stand-upera Rafała Paczesia była Daria Ładocha. Prowadząca „Ameryka Express” zdradziła, że przez pewien czas pracowała z Edytą Górniak i przyznała, że był to niezwykle ciekawy okres w jej życiu.

Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta – wspominała.

Sprawdź też: Edyta Górniak atakuje branżę: „Obnoszą się i pokazują ludziom swoje zasoby. Chore jakieś”

Ładocha przyznaje, że po emisji odcinka obawiała się reakcji Edyty Górniak, dlatego w rozmowie z Plotkiem podkreśliła, że mimo opowiedzianej Paczesiowi anegdoty wspomina współpracę z Górniak bardzo dobrze.

Z Edytą współpracowałam i miałyśmy mnóstwo żartobliwych sytuacji w trakcie współpracy. Według mnie ma ogromny dystans do życia i świata. Ja znam właśnie taką Edytę, jaką była w „Agencie” – żartobliwą i bardzo zdystansowaną. Ta anegdotka była jedną z wielu, która nam się przytrafiła, bo to był super czas – komentuje.

 

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This