Prywatny koncert Young Leosi bądź Roxie Węgiel? Wiemy, ile to kosztuje

Może warto zacząć już oszczędzać.


2023.09.14

opublikował:

Prywatny koncert Young Leosi bądź Roxie Węgiel? Wiemy, ile to kosztuje

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Jednym ze sposobów na uczynienie swojej imprezy niezapomnianą z pewnością jest zaproszenie gwiazdy. Kiedyś wydawało się to poza zasięgiem, ale te czasy minęły i dziś prywatne koncerty nie są już niczym szokującym, choć zaznaczmy, że nadal jest to atrakcja, za którą trzeba słono zapłacić.

Autor tiktokowego profilu Cheese postanowił sprawdzić, ile trzeba zapłacić za prywatny koncert Young Leosi, Roxie Węgiel czy ReTo. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w przypadku autorki „Hulanek” będzie to koszt rzędu 40-45 tys. zł. Nieco niższą stawkę ma Roxie – 30-40 tys., natomiast za koncert ReTo trzeba zapłacić 25 tys.

Kilka miesięcy wcześniej na kanale Sprawdzam Jak pojawiło się wideo, z którego mogliśmy się, jakie stawki za prywatne koncerty mają Smolasty, Tede i Sobota. W pierwszym przypadku było to 35 tys., zł, w drugim kwota w przedziale 15-25 tys., natomiast w trzecim 10 tys.

Oczywiście prywatna impreza prywatnej imprezie nie równa i nie każdy artysta zgodzi się na to, by zagrać np. na urodzinach. Pamiętajmy jeszcze, że poza honorarium trzeba doliczyć jeszcze koszty zakwaterowania i wyżywienia artystów.

Polecane

Share This