Przed nami już czwarty sezon Letniej Sceny Progresji

Tegoroczny program jest obfity jak nigdy.


2023.05.25

opublikował:

Przed nami już czwarty sezon Letniej Sceny Progresji

grafika: mat. pras.

Progresja działa nieprzerwanie już od niemal 20 lat, zmieniając przez ten czas lokalizacje na coraz większe lokale i dostarczając niezliczonej ilości fanów setki, a nawet tysiące wspaniałych koncertów. Kolejnym etapem rozwoju było powołanie do życia Letniej Sceny Progresji, dzięki czemu na Woli powstało unikalne miejsce z koncertami plenerowymi na dwóch scenach oraz plaża z codzienną strefą chilloutu. Jak zapowiada się tegoroczny sezon koncertowy? Bogato jak nigdy.

Poprzednie lata to nie tylko świetna, ale i różnorodna muzyka. Podobnie będzie w tym roku – program jest dobrany tak, żeby coś interesującego znaleźli dla siebie fani każdego gatunku! Kochacie metal? Już dziś zapraszamy na wielki koncert Amon Amarth. A może wolicie indie alterantywę? W takim razie nie może Was zabraknąć na The War On Drugs i Foals. Punk? Klasyka gatunku pod postacią Rancid poleca się! Natomiast całe rodziny zapraszamy na przenoszący w czasie do lat 90. koncert Fun Lovin’ Criminals, który otworzy tegoroczny sezon Letniej Sceny Progresji. Kiedy? Dokładnie w najbliższy piątek 26 maja.

To dopiero początek wielkich ogłoszeń, które w tym roku szykują się na naszych dwóch letnich scenach. Nie możemy zdradzić jeszcze wszystkiego, ale możecie być pewni, że mamy w zanadrzu jeszcze kilka naprawdę dużych nazw, które rozpalą wyobraźnie fanów muzyki z całej Polski i nie tylko.

Letnia Scena Progresji powraca już 26 maja. Oto rozpiska zaplanowanych koncertów:

26.05 – Fun Lovin’ Criminals
05.06 – Evanescence
06.06 – Rancid
12.06 – The War On Drugs
25.06 – Foals
06.07 – Amon Amarth
12.07 – Ben Howard
15.07 – Tash Sultana
29.07 – Architects
16.08 – Alt–J
20.08 – Joji
01.09 – Summerap: O.S.T.R, Fokus x Rahim, Tede, Fenomen

– W tym roku powracamy nie tylko dla ogólnopolskiej publiczności, ale również dla naszych sąsiadów z Woli i Bemowa. Jesteśmy dumni, że to właśnie w naszej dzielnicy odbywają się tak międzynarodowe wydarzenia. W kooperacji z Urzędem Dzielnicy Wola postanowiliśmy ulepszyć komunikację z mieszkańcami tworząc w tym celu specjalny program. Już teraz zapraszamy na Dzień Dziecka, garażówki i zajęcia jogi. Wszystko to odbędzie się w naszej plenerowej Letniej Strefie Relaksu #naWoli, która będzie otwarta od wtorku do niedzieli – przez całe lato. Szczegóły oraz program wydarzeń specjalnych znajduje się w tym miejscu: www.gramydowoli.pl – komentują organizatorzy.

Polecane

Share This