Przedstawiciel labelu Malika Montany kolejnym zawodnikiem HIGH League

Kolejny raper wejdzie do klatki


2021.07.01

opublikował:

Przedstawiciel labelu Malika Montany kolejnym zawodnikiem HIGH League

Malik Montana z buta wszedł na rynek MMA, ogłaszając pierwsze gwiazdy swojej federacji HIGH League. W kwietniu dowiedzieliśmy się, że w barwach organizacji Malika będą walczyli Lil Masti, Czuux i współpracujący kiedyś z Kamerzystą Dredziarz. Co ciekawe, raper skorzystał z faktu, że Pan Pawłowski, który był jedną z pierwszych twarzy FAME MMA nie dogadał się z włodarzami federacji. Pawłowski, który znany był z prowadzenia konferencji FAME, pracuje obecnie dla Malika.

– Pomysł na HIGH League narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie, że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – powiedział Malik ogłaszając start HIGH Leauge.

Od kwietnia minęło trochę czasu i o nowej federacji Malika zrobiło się nieco cicho. Dlatego też, kilka dnie raper postanowił rozwiać plotki na temat tego, że federacja zakończyła działalność zanim ją zaczęła. Na story HIGH League, Montana zapewnił, że pierwsza gala jego federacji odbędzie się jeszcze w wakacje. Impreza odbędzie się z udziałem publiki. Chwilę później federacja ogłosiła, że w jej barwach zawalczy Lexy Chaplin, była członkini Teamu X, która od roku z powodzeniem działa na własną rękę.

Dziś natomiast okazało się, że kolejnym zawodnikiem federacji Malika jest Josef Bratan.

Przedstawiamy wam wschodzącą gwiazdę polskiego rapu, a zarazem pierwszego reprezentanta 💰 GM2L – czytamy na profilu HIGHT League.

Jak myślicie, kto będzie przeciwnikiem autora numeru „Dawaj hajs”?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HIGH League (@highleague_official)

Polecane

Share This