Przemek Ferguson: „Dla Decksa nie będę nigdy Ryśkiem Peją”


2021.05.07

opublikował:

Przemek Ferguson: „Dla Decksa nie będę nigdy Ryśkiem Peją”

fot. kadr z wideo

Na kanale StoproRap właśnie pojawił się klip do nowego singla Przemka Fergusona. „Przełom” to druga zapowiedź albumu, który artysta wyda w barwach wytwórni Remika Łupickiego.

„Podpisałem kontrakt – faktycznie przełom, choć dla Decksa nie będę nigdy Ryśkiem Peją” – nawija w swoim nowym numerze Przemek. Tytuł nowego singla ma podkreślić, że raper odcina się od przeszłości i zaczyna zupełnie inny etap. Stworzony przez ekipę Powidoków klip dokumentuje ten przełomowy dla rapera moment.

Ferguson, tak jak przy poprzednich numerach, zaprosił do współpracy Kudla, który odpowiada za produkcję bitu. Nowe siły życiowe mają teraz iść w parze z nowymi siłami artystycznymi. Jak wiadomo muzyka to jedna z najlepszych terapii.

Sprawdź także: Peja atakuje Donatana, ten błyskawicznie odpowiada

Pochodzący z Giżycka Ferguson przez parę lat powoli przebijał się w środowisku hip-hopowym. Początkowo skupiał się głównie na freestyle’u i brał udział w lokalnych bitwach. Całkiem dobrze sobie w nich radził i zdobył w ten sposób pierwszą publikę. Wyróżniał się wtedy ciętą ripostą i charakterystycznym stylem, a jak wiadomo, oryginalne flow to podstawa. Naprawdę głośno zrobiło się jednak o Przemku dopiero w zeszłym roku w związku z akcją hot16challenge. Wszystko dlatego, że dostał do niej nominację od bijącego rekordy popularności Maty. Dzięki temu Ferguson podpisał kontrakt ze StoproRap. W labelu do tej pory zaprezentował utwory – „Honor”, „Jesse Pinkman” i „M”.

Polecane

Share This