Przygnębiające wieści od Ozzy’ego Osbourne’a. „To prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek miałem do przekazania”

"Nigdy nie podejrzewałem, że moje koncertowanie dobiegnie końca w taki sposób".


2023.02.01

opublikował:

Przygnębiające wieści od Ozzy’ego Osbourne’a. „To prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek miałem do przekazania”

fot. mat. pras.

Przy okazji premiery znakomitego krążka „Patient Number 9” Ozzy Osbourne deklarował, że jego celem jest powrót na scenę. Ostatni pełnoprawny koncert wokalisty odbył się ponad cztery lata temu, później muzyk pojawiał się na scenie zaledwie chwilę, w dodatku jedynie kilka razy. I choć wiedząc o jego problemach ze zdrowiem fani liczyli się z tym, że Osbourne może nie wrócić już na trasę, to nadal liczyli, że to się stanie. Niestety, pewnych trudności po prostu nie da się pokonać i Ozzy jest zmuszony zrezygnować z koncertowania. Artysta wydał smutne oświadczenie, w którym tłumaczy sytuację.

To prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek miałem do przekazania moim lojalnym fanom. Cztery lata temu uległem poważnemu wypadkowi, w którym uszkodziłem kręgosłup. Moim jedynym celem do tej pory był powrót na scenę. Mój głos ma się dobrze. Jednak po trzech operacjach, leczeniu komórkami macierzystymi, niekończących się terapiach i przełomowemu leczeniu HAL, moje ciało nadal jest słabe fizycznie. Teraz zdaję sobie sprawę, że nie będę w stanie zagrać nadchodzącej trasy europejskiej, bo nie byłbym w stanie znieść podróży. Nigdy nie podejrzewałem, że moje koncertowanie dobiegnie końca w taki sposób. Moje ekipa teraz zastanawia się, gdzie mógłbym występować bez konieczności podróżowania z miasta do miasta – czytamy w komunikacie.

3 maja Ozzy miał rozpocząć koncerty wspólnie z Judas Priest. No More Tours 2 nie dojdzie do skutku, choć na stronie muzyka nadal widnieje rozpiska tournee. Kto wie, być może zamiast tego artysta zdecyduje się faktycznie osiąść na pewien czas w jednym z europejskich miast (najbardziej prawdopodobny jest Londyn), stając się rezydentem jednego z obiektów. Czy tak się stanie – zobaczymy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne)

Polecane

Share This