Psychodeliczny Post Malone

Artysta promuje „Twelve Carat Toothache”.


2022.12.05

opublikował:

Psychodeliczny Post Malone

fot. mat. pras.

Post Malone zaprezentował psychodeliczny klip do singla „Wrapped Around Your Finger”. Wideo spodoba się wszystkim fanom kreskówek z lat 80. Za reżyserię odpowiada Jacob Escobedo, a animacja to zasługa Lilfuchs.

„Wrapped Around Your Finger” to utwór z czwartego albumu studyjnego Post Malone’a. „Twelve Carat Toothache” to najbardziej osobiste dzieło w jego dotychczasowym dorobku. We wszystkich 14 utworach, Posty zaprasza słuchacza na opowieści o zmaganiu się ze sławą, prezentując charakterystyczną dla siebie ironię – co, jeśli masz wszystko, a wydaje ci się, jakby jednocześnie nie było to nic warte?

W rozmowie z magazynem „Billboard” raper przyznał, że chce teraz: – (…) więcej mówić o tym, jak się czuję: o moich wzlotach i upadkach oraz o dwubiegunowych aspektach bycia artystą głównego nurtu.

Na albumie pojawiła się plejada gwiazd, w tym The Weeknd, Doja Cat, Fleet Foxes, Gunna, The Kid LAROI oraz Roddy Ricch. Post Malone zatrudnił także stałych producentów i kompozytorów, takich jak Louis Bell, Billy Walsh, Andrew Watt, Omer Fedi i wielu innych.

Polecane

Share This