Quavo o bójce z Saweetie: Nie maltretowałem jej fizycznie

Wcześniej film pokazujący szarpaninę pary skomentowała Saweetie


2021.04.02

opublikował:

Quavo o bójce z Saweetie: Nie maltretowałem jej fizycznie

Amerykański serwis TMZ opublikował nagranie z windy znajdującej się w budynku, w którym Saweetie wynajmowała apartament. Saweetie i Quavo widzimy z wnętrza windy, raperka jest już w środku z pomarańczową walizką, ale wymierza cios kierowany w kierunku rapera, który stoi na zewnątrz. Ten szarpie kobietę i z dużą siłą wciąga ją do windy, tak, że odbija się ona od jednej ze ścian i pada na ziemię. Raperka leży na ziemi do końca filmu, Quavo nie zwraca nią uwagi. Gdy winda staje na wybranym piętrze, raper blokuje jej drzwi walizką i czeka aż Saweetie ją opuści. Kobieta wstaje z trudem i wyraźnie utyka.

Para niedawno się rozstała. 19 marca Saweetie ogłosiła na Twitterze, że jest singielką.

– Jestem singlem. Przetrwałem zbyt wiele zdrad i bólu za kulisami, fałszywej narracji, która niszczy mój charakter. Prezenty nie pomagają bliznom, a miłość nie jest prawdziwa, gdy intymność jest dzielona z innymi kobietami – napisała artystka.

– Emocjonalnie wymeldowałam się z tego związku dawno temu i odeszłam z poczuciem głębokiego spokoju i wolności. Nie mogę się doczekać nowego rozdziału w swoim życiu – dodała.

Quavo szybko skomentował jej post:

– Wiem, że chcesz zrobić z tego show, więc tylko raz się do tego odniosę. Zwykle nie komentuje rzeczy dotyczących mojego życia osobistego. Ale czuję potrzebę rozwiązania tego problemu, aby nie było fałszywej narracji. Kochałem cię i zawiodłem się, tym wszystkim co zrobiłaś. Nie jesteś tą kobietą, o której myślałem, że jesteś. Życzę ci wszystkiego najlepszego – napisał raper.

W dwa dni po publikacji przez TMZ filmu, ukazującego szarpaninę pary, odniósł się do niego Quavo:

– To tej niefortunnej sytuacji doszło blisko rok temu. Obydwoje wyciągnęliśmy z niej wnioski. Chciałbym zaznaczyć, że nigdy nie używałem przemocy fizycznej przeciwko Saweetie. Jestem wdzięczny za to co przeżyliśmy i dzieliliśmy będąc razem – powiedział raper.

Nieco wcześniej sprawę, w podobnym tonie skomentowała także raperka.

– Do tej niefortunnej sytuacji doszło prawie rok temu. Wiele nas ona nauczyła i wyszliśmy poza nią. W naszym związku było jednak wiele innych przeszkód, które zdecydowały, że każde z nas poszło swoja drogą – powiedziała Saweetie.

Jak informują przedstawiciele organów ścigania, po publikacji filmu, wszczęły one śledztwo, które ma wykazać dlaczego doszło do bójki między parą i czy sytuacja nie ma nic wspólnego z przemocą domową. Policja nie wyklucza zarówno winy Quavo jak i Saweetie. Funkcjonariusze planują przesłuchać zarówno członka Migos jak i raperkę. Przedstawiciele policji zamierzają ustalić co działo się przed słynną już bójką w windzie. Po zakończeniu śledztwa, policja przekaże prawdopodobnie sprawę prokuraturze, która zdecyduje o jej finale.

Polecane

Share This