Quebo o płycie-zmyłce: „Dostałem trzy rodzaje reakcji”

Godzinna rozmowa artysty z Kubą Wojewódzkim jest już dostępna.


2020.04.03

opublikował:

Quebo o płycie-zmyłce: „Dostałem trzy rodzaje reakcji”

fot. kadr z wideo

To program na czas zarazy, a może nie tylko – tak o pierwszym odcinku 250 m² Kuby Wojewódzkiego mówi jego gospodarze. Pierwszy odcinek z udziałem Quebonafide jest już w sieci. Program był kręcony w dniu premiery docelowej wersji „ROMANTIC PSYCHO”, więc nie zobaczymy w nim już Kuby – informatyka. W trakcie godzinnej rozmowy Quebo mówi o m.in. o reakcjach fanów na swoją płytę-zmyłkę, czyli wydawnictwo, które preorderowicze dostali pod koniec marca.

Dostałem trzy rodzaje reakcji. Pierwszy był trochę zbyt pobłażliwy moim zdaniem, zupełnie bezkrytyczny. Druga reakcja była taka, że ludzie trochę za szybko chyba spalili moją kukłę, zwątpili, że to jest wszystko co dla nich przyszykowałem po ponaddwuletniej przerwie. I trzecia reakcja, która najbardziej mi się podobała, bo taki rodzaj odbiorcy lubię najbardziej, czyli reakcja sceptyczna i ludzie, którzy czekali na dalszy ciąg wydarzeń – mówi artysta.

Sprawdź też: Quebonafide „żałuje, że odrzucił Boże Ciało”

Choć wsparcie od słuchaczy jest dla każdego artysty nieocenione, Quebo zauważa, że słuchacze przyjmujący jego twórczość bezkrytycznie, też są w jakiś sposób niebezpieczni.

To też nie jest tak, że przeszkadza mi tylko odbiorca, który jest skrajnie negatywnie do mnie nastawiony, ale troszkę przeszkadza mi też ten, który jest nastawiony skrajnie pozytywnie. To wszystko trzeba wyważyć, bo to nie jest nic aż tak niesamowitego, jak się ludziom wydaje – przyznaje raper.

Całą rozmowę Kuby Wojewódzkiego z Quebonafide możecie zobaczyć już na platformie Player.pl.

Polecane

Share This