Quebonafide – „Madagaskar” (wideo)

Quebonafide prezentuje kolejny utwór i klip z solowego projektu pt. „Egzotyka”.


2016.10.27

opublikował:

Quebonafide – „Madagaskar” (wideo)

Tym razem odwiedził on Madagaskar, który stał się inspiracją dla kolejnej produkcji rapera. Klip oglądać można w serwisie Red Bull, skąd można również pobrać utwór za darmo.

Quebonafide nie zwalnia tempa w swojej muzycznej podróży dookoła świata. Tym razem dotarł na Ocean Indyjski, na położoną u wschodnich wybrzeży Afryki wyspę Madagaskar. To najbardziej egzotyczne miejsce w jego podróży, podczas której dotarł już m.in. do Tajlandii czy Meksyku. Raper tłumaczy, że chciał odwiedzić Madagaskar, aby “skorelować popkulturowy, bajkowy obraz z rzeczywistością”.

Utwór i klip, które powstawały na wyspie, stanowią kolejny element nowej płyty rapera pt. „Egzotyka”. Dokładny plan dalszej podróży nie jest ujawniany, podobnie jak szczegóły związane z albumem i data jego premiery. Quebonafide zdradza za to jak przygotowuje się do wypraw w odległe zakątki świata: “Przed każdą podróżą staram się dowiedzieć jak najwięcej o kraju, do którego zmierzamy. Czytam, rozmawiam z osobami, które tam już były. W przypadku Madagaskaru dochodzi jeszcze piękny obraz plaż i lemurów, wypromowany przez film”.

Polecane

Share This