Quebonafide trolluje Sentino

Korespondencyjna potyczka trwa w najlepsze.


2022.05.10

opublikował:

Quebonafide trolluje Sentino

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Zwrot „dominacja genetyczna” nieodłącznie kojarzy się z Sentino. Raper lubi używać go, by dać słuchaczom do zrozumienia, że gra w innej lidze niż jego konkurenci. Kiedy Quebonafide wspomniał dziś na Twitterze o dominacji genetycznej, od razu jasnym stało się, że to przytyk do Sentino.

Quebonafide od pewnego czasu większość swojej aktywności w mediach społecznościowych przeniósł na Twittera. To właśnie tam przekonując fanów, że pojutrze faktycznie podejdzie do matury z biologii raper zaczepił Alvareza.

Może być na maturze pytanie z dominacji genetycznej? – zapytał Quebo. Kiedy tylko fani potwierdzili, raper dodał: – To dobrze, bo jestem przygotowany.

Suebo i Sentino od jakiegoś czasu prowadzą korespondencyjny konflikt. Alvarez oskarżył Quebo o to, że ten nie zapłacił mu za featuring, autor „Romantic Psycho” w odpowiedzi zadeklarował na koncercie, że nie jest mu winien żadnych pieniędzy. Dalej Sebastian zaczął straszyć rywala „front kickiem na czoło”, więc raper zrobił sobie zdjęciem z odciskiem buta na czole, sugerując, że właśnie go przyjął.

Polecane

Share This