Quebonafide zapowiada trasę koncertową i obiecuje „coś specjalnego”


2020.07.25

opublikował:

Quebonafide zapowiada trasę koncertową i obiecuje „coś specjalnego”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W ubiegłą niedzielę przy okazji otwarcia lokalu MISS TI odbył się koncert Quebonafide, który przyciągnął rzesze fanów. Quebonafide podziękował fanom za spontaniczny występ i przyznał, że jest bardzo mocno zaskoczony frekwencją. Niestety, branża wciąż w dużym stopniu jest zamrożona i nie zapowiada się, aby imprezy masowe szybko powróciły. Quebo był więc zmuszony przenieść swoją trasę koncertową na początek przyszłego roku. Zapowiedział także, że na trasę promującą „Romantic Psycho” przygotuje coś naprawdę wyjątkowego.

Trochę się czułem tak, jak się czuję ktoś kto myśli, że wydarzy się coś innego niż się wydarzyło – czyli zaskoczony. Waszą frekwencją, ale też Waszymi reakcjami przy tym spontanicznym, recitalowym koncercie, którego nie planowaliśmy, a okazał się dla mnie zbawienny, bo aż nosiło żeby coś zagrać. Przez okoliczności mamy trochę więcej czasu na zaplanowanie koncertów, więc obiecuję, że na trasie dowieziemy coś specjalnego – napisał Quebo – Niebawem informacje o trasie, którą jesteśmy zmuszeni przenieść na początek 2021. Wszystko wskazuje na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość – dodał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witam zaszczytne milionowe grono! Na początek bardzo dziękuję za niedzielne wydarzenie. Trochę się czułem tak, jak się czuję ktoś kto myśli, że wydarzy się coś innego niż się wydarzyło – czyli zaskoczony. Waszą frekwencją, ale też Waszymi reakcjami przy tym spontanicznym, recitalowym koncercie, którego nie planowaliśmy, a okazał się dla mnie zbawienny, bo aż nosiło żeby coś zagrać. Przez okoliczności mamy trochę więcej czasu na zaplanowanie koncertów, więc obiecuję, że na trasie dowieziemy coś specjalnego. We wtorek miał premierę klip, który przeszedł dosyć ciernistą drogę i pandemia konsekwentnie go przesuwała. Na szczęście, dzięki @danieljaroszek i @papaya_films , wygląda lepiej niż w każdym moim wyobrażeniu (tych też było niemało). Jeżeli macie ochotę, to od niedzieli możecie odwiedzać też nasz nowootwarty wraz z @forxst i @eniusz lokal – @hellomissti ,który jest dla mnie sporym wyzwaniem. Nie ukrywam, że podchodzę do tego miejsca po ojcowsku i mam spore ambicje żeby nie odstawało od najlepszych tajwańskich receptur, także serdecznie zapraszam. Niebawem informacje o trasie, którą jesteśmy zmuszeni przenieść na początek 2021. Wszystko wskazuje na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Ukłony dla @zavialovd, całej ekipy na planie i @quequalitypl za dowiezienie wydarzenia. 🌤

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Wspomniał także o nowym klipie do numeru „BUBBLETEA” oraz zaprosił do nowo otwartego miejsca na napie stolicy – lokalu MISS TI.

Nie ukrywam, że podchodzę do tego miejsca po ojcowsku i mam spore ambicje żeby nie odstawało od najlepszych tajwańskich receptur, także serdecznie zapraszam – zachęcał raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Złoty deal” Tekashiego 6ix9ine. Kontrowersyjny raper zgarnie fortunę za jeden występ

Polecane

Share This