Quebonafide zdradził, ile proponowano mu za walkę freakową

Raper odrzucił fortunę.


2024.02.21

opublikował:

Quebonafide zdradził, ile proponowano mu za walkę freakową

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Praktycznie od początku boomu na freak fighty w Polsce obserwujemy w nich raperów. Filipek, Jongmen, Kizo, Sobota, Josef Bratan, Alberto – lista jest długa i z pewnością z czasem będzie pęcznieć. Przypomnijmy, że na najbliższej gali Clout MMA w oktagonie zadebiutują Major SPZ i Zbuku. Być może równie okazałe byłoby zestawienie obejmujące artystów, którzy odmówili rozmaitym federacjom.

Peja zdradził kiedyś, że proponowano mu milion za walkę, ale nie zgodził się, bo woli zostawić sport sportowcom i nie popiera koncepcji freak fightów. Wojtek Gola zaprzeczał wówczas, by w okresie, o którym mówił Rychu, na stole mogły leżeć tak wielkie pieniądze, ale okazuje się, że w praktyce stawki mogły być jeszcze wyższe. Tede powiedział wczoraj Hubertowi Mściwujewskiemu, że jemu również proponowano milion, ale euro.

Oferowano mi milion euro. Potężne siano. Nigdy nie było takiej kwoty we freak fightach, ale mogła być. Ja powiedziałem, jaka ma być kwota, a oni powiedzieli: „OK”. Tyle mogę rzec – zdradził artysta.

Jego wypowiedź na swoim facebookowym profilu zacytował Hype. Szybko okazało się, że wbrew temu co mówił TDF, były we freak fightach takie kwoty, a nawet wyższe.

Ja dostałem 6 jkbc – skomentował z prywatnego profilu Quebo, dodając, że ma na myśli kwotę w złotych. Wygląda więc na to, że właśnie to jest najwyższa kwota, jaką federacje freakowe proponowały polskiemu raperowi.

Polecane

Share This