QueQuality już nie Que. Teraz jest FiQuality


2022.09.19

opublikował:

QueQuality już nie Que. Teraz jest FiQuality

fot. mat. pras.

„W QQ mam dobrą pozycję, bo nigdy nie stałem w miejscu” – nawijał dwa lata temu w numerze „Płyta dekady 2” z Boberem Filipek. Wygląda na to, że teraz jest wręcz jej szefem.

To oczywiście tylko żart, ale też trzeba przyznać, że QueQuality sporo śmieszkuje w ostatnich dniach w mediach społecznościowych. Słuchacze przez lata narzekali na brak promocyjnych ruchów wytwórni, to teraz dostają je z nawiązką. W weekend QQ promowało singiel Bobera i Filipka „Płyta dekady 3” postem nawiązującym do facebookowego klasyka – wpisu sprzed ośmiu lat, w którym SB Maffija informowała o wyrzuceniu z ekipy Deysa.

Nawiązań do kultowych zachowań polskich raperów było więcej. Bober przypomniał czasy, kiedy Oyche Doniz zakazywał JWP koncertowania w Warszawie.

Kolejne ruchy to już lansowanie Filipka na szefa labelu. – Od dzisiaj nowi artyści będą musieli zmierzyć się z Filipkiem w triathlonie. Najpierw wygrać z nim bitwę freestylową, następnie pokonać go w formule MMA na zasadach MMA, a na końcu obliczyć masę skilli – czytamy w facebookowym poście. Pojawiły się także koszulki FiQuality, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem.

W końcu hossa. Warren, rób nam miejsce na giełdzie. Koszulki idą jak… – cieszy się administrator facebookowego profilu QQ.

Weekend się skończył, ale zabawa trwa. Dziś QQ śmieje się, że promowanie swoich ruchów jednak działa, a także oficjalnie ogłasza zgodę na linii włodarz Filipek – Bober, tym samym chwaląc się, że „Płyta dekady 3” weszła na kartę Na czasie.

Wszystko to oczywiście zamieszanie związane z kompilacją „QMPLE”, na której pojawią się reprezentanci labelu, ale nie zapominajmy, że poza nią w wytwórni ostatnio też dzieje się więcej niż dobrze. „Sheraton” Kabe i Miszela na kilka dni rozgościł się na pierwszym miejscu karty Na czasie, podkręcając hype na wspólną płytę raperów.

Polecane

Share This