QueQuality szykuje „rodzinną” płytę. Pierwszy singiel już dostępny


2022.07.22

opublikował:

QueQuality szykuje „rodzinną” płytę. Pierwszy singiel już dostępny

fot. mat. pras.

Wytwórnia QueQuality zapowiada premierę wyjątkowego wydawnictwa, na którym usłyszymy współpracujących z labelem artystów w najróżniejszych konfiguracjach. Album zapowiada wspólny kawałek favsta i gibbsa „ztb”.

Cały projekt rozpoczął się w ubiegłym roku od wyjazdu reprezentantów QueQuality na Maltę, gdzie powstało kilka utworów, wśród nich „Maltańskie tango” (ponad milion odsłon w serwisie YouTube), w którym pojawiają się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa i Szymi Szyms. Wtedy też zapadła decyzja, by projekt kontynuować.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy wynajmowaliśmy domy i apartamenty w lokalizacjach z dala od dużych miast i spotkaliśmy się w zróżnicowanym, koleżeńskim gronie, w luźnej atmosferze, aby tworzyć muzykę bez narzuconych wytycznych czy schematów. Odwiedziliśmy piękne miejsca w Beskidzie Niskim, na Dolnym Śląsku oraz na Warmii i Mazurach, z przerwą na plan zdjęciowy w słonecznym włoskim Bari oraz w oczekiwaniu na główny, wrześniowy wyjazd poza granicami kraju – czytamy na oficjalnym kanale QueQuality.

„ztb”, za który odpowiada producencki duet favst i gibbs, to pierwszy numer zapowiadający wydawnictwo. Lekki i chwytliwy singiel powstał podczas majowego weekendu w pięknej miejscowości na Mazurach, a teledysk, który doskonale odzwierciedla ten beztroski klimat i czas, można już zobaczyć na kanale labelu.

Wkrótce usłyszymy kolejne nagrania i poznamy więcej szczegółów związanych z projektem, w tym kolejne single i artystów, którzy będą w nim zaangażowani.

Polecane

Share This