R3HAB stawia na nowe gwiazdy pop


2020.11.05

opublikował:

R3HAB stawia na nowe gwiazdy pop

W swoim najnowszym utworze R3HAB stawia na sensacje europejskiego popu: norweską wokalistkę Astrid S oraz brytyjskiego gwiazdora HRVY. W warstwie tekstowej „Am I The Only One” przemówi do wszystkich, którzy przeżyli kiedyś rozpad dobrze zapowiadającej się relacji z powodu braku wrażliwości. Organiczna melodia oraz groove połączone z emocjonalnymi wokalami sprawią, że trudno będzie się uwolnić od najnowszej propozycji muzycznej R3HAB. Jak opowiada sam artysta:

– Astrid S i ja od dłuższego czasu chcieliśmy razem coś nagrać. W 2019 zremiksowałem jej singiel „Favorite Part Of Me”. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z „Am I The Only One”. Cieszymy się też, że HRVY postanowił do nas dołączyć. Pracowaliśmy razem nad „Be Okay”, które zostało wydane w moim labelu CYB3RPVNK. Zarówno Astrid S, jak i HRVY, to przyszłość muzyki pop, dlatego praca z tak utalentowanymi osobami to prawdziwy zaszczyt.

Holendersko-marokański DJ i producent Fadi El Ghoul, znany jako R3HAB, przez ostatnią dekadę wyznacza nowe szlaki w muzyce dance. Przełomowy w jego karierze okazał się remiks „Give Me EverythingPitbulla, Afrojacka i Ne-Yo, a pozycję artysty ugruntowały jego solowe hity: „All Around The World (La La La)” i „Lullaby” (łącznie ponad 600 mln streamów).

R3HAB ma na koncie współpracę z takimi artystami jak ZAYN, Andy Grammer, Sofia Carson, Timmy Trumpet i wielu innych. Wspólnie ze Spotify i GATTÜSO stworzył pierwszy w historii oficjalny singiel pod szyldem „mint”. W 2016 roku założył swoją wytwórnię CYB3RPVNK, której wydawnictwa przekroczyły miliard streamów w ciągu pierwszych dwóch lat działalności. Sam R3HAB nieustannie ewoluuje i urozmaica swoje brzmienie, współpracując z różnymi artystami z całego świata, eksperymentując ze wszystkimi gatunkami, od hip-hopu po pop. Dzięki połączeniu wrodzonego artyzmu i innowacyjności, R3HAB dopiero zaczyna swoją podróż.

Źródło: Universal Music Poland

Polecane


Share This