Rafał Brzozowski dostał nową posadę w TVP

To inne stanowisko od tego, które pojawiało się w spekulacjach.


2021.05.28

opublikował:

Rafał Brzozowski dostał nową posadę w TVP

fot. mat. pras.

Po tym jak z The Voice Of Poland rozstał się Michał Szpak, a z The Voice Senior Andrzej Piaseczny spekulowano, że Rafał Brzozowski przejmie jeden z jurorskich foteli. Reprezentant Polski na tegorocznym Konkursie Piosekni Eurowizji faktycznie dostał angaż w jednym z tych programów, ale nie jako juror.

Nie będę trenerem w The Voice of Poland – poinformował Brzozowski. Telewizja Polska ogłosiła natomiast, że wokalista pojawi się w obsadzie kolejnej edycji The Voice Senior, gdzie zostanie jednym z prowadzących. Sam zainteresowany potwierdza, mówiąc:

Jestem prowadzącym kolejnej edycji „The Voice Senior” na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny. Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu.

Emisję trzeciej edycji The Voice Senior zaplanowano na przełom 2021 i 2022 roku. Poza Andrzejem Piasecznym z programu ma zniknąć także Witold Paszt. Kto dołączy do trenerek/jurorek Izabeli Trojanowskiej i Alicji Majewskiej? Tego na razie nie wiemy.

Sprawdź także: Ariana Grande pochwaliła się zdjęciami ze swojego ślubu

Rafał Brzozowski odpadł w II półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Wokalista wykonujący piosenkę „The Ride” uplasował się na 14. pozycji w zmaganiach, z których do finału awansowała jedynie dziesiątka najlepszych. Finalnie tegoroczny konkurs wygrała włoska grupa Maneskin.

Polecane

Share This