Rafał Brzozowski podsumowuje swój występ w Konkursie Piosenki Eurowizji


2021.05.21

opublikował:

Rafał Brzozowski podsumowuje swój występ w Konkursie Piosenki Eurowizji

fot. mat. pras.

Już jutro na antenie Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć finał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Niestety, nie zobaczymy w nim Rafała Brzozowskiego, który piosenką „The Ride” nie przekonał widzów i jurorów, odpadając we wczorajszym półfinale. Jacek Kurski, prezes TVP, która wybrała Brzozowskiego na reprezentanta kraju, gratulował wokaliście występu i nie ukrywał zachwytu jego występem.

Rafał, to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem, jak wspierają cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było. To dobry znak – ocenił.

Jak swój udział w konkursie podsumowuje sam wokalista? Rafał pogratulował finalistom i podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mógł wystąpić w Rotterdamie.

Sprawdź także: Mrozu zmienia barwy i publikuje nowy singiel z klipem

Moja piękna przygoda z Eurowizją dobiegła końca. To były 3 miesiące intensywnej pracy. Nie tylko prób wokalnych i tanecznych, ale też dziesiątki godzin wywiadów i rozmów z ludźmi z całego świata 🙌

Hasło tegorocznego konkursu to „Open up”. I wierzę, że nam wszystkim udało się zrealizować tę ideę! W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach.

Dziękuję tancerzom, całej polskiej delegacji i osobom zaangażowanym w przygotowania do Konkursu oraz organizatorom tego wspaniałego wydarzenia. To był intensywny okres. Daliśmy z siebie wszystko i to jest najważniejsze! 💪

Wielkie podziękowania za wszystkie wyrazy wsparcia, które codziennie spływały do mnie. Dawało mi to dodatkowej energii do działania! Jesteście wspaniali! ❤️

Gratulacje dla wszystkich niesamowitych artystów, którzy powalczą w sobotę o zwycięstwo. Powodzenia! 🤞 – komentuje Brzozowski.

Polecane

Share This