Rap Nokaut – już dziś bitwa VNMa z W.E.N.Ą.

W warszawskiej Iskrze odbędzie się dzisiaj pierwsza edycja imprezy Rap Nokaut


2019.05.25

opublikował:

Rap Nokaut – już dziś bitwa VNMa z W.E.N.Ą.

Dziś wieczorem (start 20.00), w warszawskiej Iskrze odbędzie się Rap Nokaut, pierwsza odsłona nowej ligi rapu bitewnego, która ma zrewolucjonizować rodzimą scenę. Główną atrakcją wieczoru będzie bitwa o 20 tysięcy złotych, w której zmierzą się VNM i W.E.N.A.

W walce o pas mistrzowski i 8 tys. PLN zmierzą się Filipek i Bajorson. W kolejnej rundzie zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z jedną osobą z grona Nostradamus, Toczek, Korona, Radar, Tajfun, Robson, Yowee.

– Chcemy, aby Rap Nokaut był traktowany jako sztuka, choć z kategorii tej brutalnej. Dwóch walczy, wyprowadzają ciosy, ale po walce muszą zapamiętać, że liczą się umiejętności, a nie nienawiść do drugiej osoby. Każdy uczestnik pozna swojego rywala wcześniej, więc będzie mógł w spokoju przygotować się do walki. Pisząc, zapamiętując, ćwicząc tekst tak, żeby mógł “zmieść” swojego przeciwnika – czytamy na stronie RapNokaut.com.

Na imprezie pojawią się goście specjalni – Tierstar – niemiecka legenda battle rapu i Wini, którego nikomu przestawiac raczej nie trzeba:-)

Polecane

Share This