Rap pod Rotundą już dziś

Już dziś startuje drugi weekend z "Rapem pod Rotundą".


2012.01.27

opublikował:

Rap pod Rotundą już dziś

Już dziś, w piątek 27 stycznia, startuje drugi imprezowy weekend z `Rapem pod Rotundą`, po udanym rozpoczęciu cyklu przez Cube`a i Tuniziano tym tazem dla wszystkich spragnionych czarnej muzyki w centrum Warszawy zagrają dj`e Abdool oraz ponownie Tuniziano.

 Pierwsza w tym tygodniu impreza w klubie E.T., gdzie odbywa się cykl Rap pod Rotundą, należeć będzie do Abdoola, czyli pochodzącego z Warszawy reprezentanta ekipy Wielkie Joł, a także koncertowego dj`a legendarnego Numera Raz. Abdool zagrał setki imprez, koncertów i soundsystemów w całej Polsce, a jego bogate doświadczenie pozwala mu odpowiednio dobrać muzykę do zgromadzonych w klubie ludzi. Jego mix na piątkowej imprezie będzie dynamiczną mieszanką rapowych świeżynek z klasykami z lat dziewięćdziesiątych.

Dzień po Abdoolu, w sobotę 28 stycznia, gramofony w E.T. przejmie jedyny i niepowtarzalny dj Tuniziano, ten polsko-tunezyjski muzyczny wariat zademonstruje wszystkim obecnym jak się rozkręca prawdziwe rapowe imprezy, każdy kolejny utwór puszczany przez tego człowieka będzie stopniowo podnosić temperaturę parkietu. Zapomnicie o zimie panującej w Warszawie!

`Rap pod Rotundą` to nowy cykl stuprocentowo rapowych imprez w samym centrum Warszawy, w klubie E.T. przy al. Jerozolimskich 44 (wejście od ul. Widok).

Piątek (27 stycznia) – Dj Abdool

Sobota (28 stycznia) – Dj Tuniziano

Klub E.T. [al. Jerozolimskie 44, wejście od ul. Widok]

Start: 22:00 Wstęp: FREE

Polecane

Share This