Raperzy wracają do oktagonu. Wiemy, kto wystąpi na Fame MMA 9


2021.02.05

opublikował:

Raperzy wracają do oktagonu. Wiemy, kto wystąpi na Fame MMA 9

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Fame MMA już od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Organizatorzy ujawnili właśnie, że dziewiąta gala Fame MMA odbędzie się 6 marca 2021 roku i poznaliśmy pierwszych celebrytów, których zobaczymy w oktagonie. Walkę wieczoru stoczą Kacper Blonsky oraz debiutujący w Fame MMA Sylwester Wardęga. Do oktagonu wróci Popek oraz Kizo, który przed dwoma laty przegrał przez nokaut z Marcinem Makowskim. Jak na razie nie poznaliśmy ich rywali, ale wiemy, z kim na gali Fame Mma 9 zmierzy się Kubańczyk. Raper będzie walczył o pas w kategorii 84 kilogramów z youtuberem Marcinem Malczyńskim. Do klatki wróci także Zusje, znana niegdyś pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Będzie to jej trzeci pojedynek: dotychczas walczyła na Fame MMA z Martą Linkiewicz oraz Dagmarą Szewczyk.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota tłumaczy dlaczego nie zawalczy z Jongmenem na FAME MMA

Wszyscy ciężko przygotowują się do swoich walk. Popek cały czas na bieżąco relacjonuje postęp swoich ćwiczeń i niedawno pochwalił się świetną sylwetką. W jednym z ostatnich postów mogliśmy zobaczyć jak raper wyciska sztangę leżąc na ławce prostej.

Tymczasem Filipek, który niedawno zmierzył się z Sobotą na gali Fame MMA 8, opowiedział o swojej kontuzji. Raper po walce miał do siebie spore pretensje. Przyznał, że nie zaprezentował się z najlepszej strony, a w dodatku nabawił się kontuzji, której skutki odczuwa do dziś. Co gorsze, czeka go operacja, a po niej rehabilitacja. Inaczej nie będzie w stanie uprawiać sportu.

Muszę mieć operację i rehabilitację po niej, by wrócić do startu. Po 20 stycznia będę mądrzejszy, bo może mi się uda dość szybko na NFZ, by nie bulić kupy siana za prywatę. Kontuzja jest o tyle dziwna, że nie przeszkadza mi mega mocno w życiu codziennym, ale połowa ćwiczeń siłowych mi odpada i kulanki, więc tak naprawdę ciężko się przygotować na sto procent. A tylko tak ma sens startować. Coś tam obecnie ćwiczę, ale to tylko po to, by się nie zastać i z ogromną ostrożnością. Dla niewtajemniczonych – ułamany obrąbek stawu – komentuje raper.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This