Sobota tłumaczy dlaczego nie zawalczy z Jongmenem na FAME MMA


2021.01.28

opublikował:

Sobota tłumaczy dlaczego nie zawalczy z Jongmenem na FAME MMA

Fani niezmiennie dopytują Sobotę czy ten rozwiąże konflikt z Jongmenem w ringu FAME MMA. Szczeciński raper postanowił ostatecznie rozwiać nadzieje wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć zwaśnionych raperów w klatce.

– Przybliżę Wam, jak to wygląda w showbusiness.  Niezależnie od tego czy lubicie Sobotę, czy go nienawidzicie, to on ma jakiś swój dorobek artystyczny. I w tym przypadku są to trzy złote płyty, platynowa płyta, trzy filmy kinowe i wiele, wiele spotkań i rozmów w ważnych programach. To sprawia, że gaże Soboty sponsorskie, czy za walkę są dość wysokie. One nie są niskie, nie są najwyższe, ale na pewno są dużo ponad przeciętną. Mnie kosztowało to naście lat pracy, wyrzeczeń i determinacji. I musicie wiedzieć, że walka z jakimś k***a łakiem również podniosłaby prestiż oraz dorobek takiego łaka i jego gażę. Może ona nie jest niska, ale ja nie mam zamiaru jej powiększać – wyjaśnił Sobota.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota odpowiada na słowa Jongmena, że będzie się bał na koncertach

Kika dni temu w sieci pojawił się premierowy kawałek Soboty „Jak nie wiadomo o co chodzi”. Kawałek nie jest zapowiadanym dissem na Jongmena, ale znajdziemy w nim mnóstwo odniesień do ciągnącego od kilku dobrych miesięcy się konfliktu obu raperów. Sobota zarzuca Jongmenowi m.in., że ten „wykręcił mu aferę” tylko po to, żeby na nim zarobić. Nowy numer zapowiada piątą płytę Soboty zatytułowaną „Homo Sum”. Wydawnictwo trafi na rynek 5 marca, w wersji preorderowej znajdziemy dwa bonusowe kawałki, koszulkę, brelok, smycz, zapalniczkę oraz wlepy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota jak Peja? Poznaliśmy tytuł płyty i datę premiery

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Rahim gościem podcastu Proceente Feat.

Opublikowany przez cgm Środa, 27 stycznia 2021

Polecane

Share This