RAU: Moim największym grzechem młodości jest rozwiązłość

RAU gościem najnowszego odcinka JKŻ


2021.04.21

opublikował:

RAU: Moim największym grzechem młodości jest rozwiązłość

Foto: . Tarasewicz / CGM.PL

23 kwietnia odbędzie się premiera najnowszego albumu RAU PERFORMANCE, zatytułowanego „Mieszane uczucia”. Krążek był do tej pory promowany singlami „Meltdown” i „Jak Makłowicz”. „Mieszane uczucia” nadal możecie zamówić w preorderze.

– Kupując album w wersji CD dostajecie ukryty trach „Charlie Sheen z Shaolin”, natomiast jeżeli jej nie kupisz to takiej okazji mieć nie będziesz, także zachęcam do wzięcia udziału w tej szalonej zabawie – komentuje RAU.

– Płyta „Mieszane uczucia” jest płytą, która wprawiała mnie zarówno w ekstazę jak i doprowadzała do szału, możliwe, że dlatego, bo jest to najbardziej osobisty i dopracowany produkt w mojej tak zwanej karierze. Nie za bardzo potrafię o niej opowiadać, dlatego pozwolę sobie tego nie robić. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zakupu – zachęca artysta.

W związku ze zbliżającą się premierą nowego albumu RAU odwiedził naszą redakcję – już wkrótce będziecie mogli obejrzeć najnowszy odcinek Flintesencji z raperem w roli głównej, a już dziś zapraszamy was na nowy odcinek JKŻ, w którym RAU przyznaje m.in., że jego największym grzechem młodości była rozwiązłość…

„Mieszane uczucia” możecie zamówić tutaj.

Polecane

Share This