Rekord Cardi B pobity

"Truth Hurts" czwarty tydzień z rzędu na szczycie Billboardu


2019.09.24

opublikował:

Rekord Cardi B pobity

„Truth Hurts” – jeden z największych hitów Lizzo czwarty tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu najpopularniejszych utworów w Stanach Zjednoczonych! Jednocześnie artystka jest pierwszą raperką w historii, której solowy utwór znalazł się na szczycie Billboardu przez cztery kolejne tygodnie.

Co więcej, „Truth Hurts” jest obecnie najczęściej odtwarzaną piosenką w amerykańskich rozgłośniach radiowych. Singiel, który w USA dwukrotnie pokrył się platyną, znalazł się na edycji deluxe debiutanckiej płyty Lizzo „Cuz I Love You”. Album zadebiutował na 6. miejscu Billboard Top 200 i spędził 11 tygodni z rzędu w top 10 zestawienia.

Lizzo zaprezentowała swój hit „Truth Hurts” w wielu telewizyjnych programach, a ostatnio również na gali Video Music Awards, gdzie wykonała ponadto „Good As Hell”. Artystka dała też niezapomniany występ z „Truth Hurts” podczas tegorocznych BET Awards.

Dodatkowo swoją premierę miała dzisiaj nowa wersja „Truth Hurts” z gościnnym udziałem k-popowej sensacji – grupy AB6IX! Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Swój debiutancki album „Cuz I Love You” promowała w wielu telewizyjnych programach, w tym „Ellen DeGeneres Show”, „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” czy „Jimmy Kimmel Live!”.

Lizzo była także obecna w innych mediach, takich jak magazyn „The New York Times”, „GQ”,  „Billboard”, „TIME”, „Entertainment Weekly” czy „Playboy”. Ponadto trafiła na okładki: „V Magazine”, „Allure”, „Essence” czy „Wysokich Obcasów”.

Polecane

Share This