Relacje ze Szpakiem, nagrywki z Peją, homoseksualizm i Kościół – Paluch odpowiada na trudne pytania fanów

Artysta rozbawił nas odpowiedzią na pytanie, co zrobiłby, gdyby jego ziomek został policjantem.


2020.05.29

opublikował:

Relacje ze Szpakiem, nagrywki z Peją, homoseksualizm i Kościół – Paluch odpowiada na trudne pytania fanów

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Urządzając instagramowe Q&A artyści mają wybór, na które pytania odpowiedzieć, dlatego często unikają trudnych tematów. Paluch zdecydowanie nie należy do twórców szczypiących się w język i nie boi się zabierać głosu w sprawach budzących kontrowersje. Wczorajsza sesja pytań i odpowiedzi była pod tym względem wyjątkowa, ponieważ artysta zadeklarował, że będzie poruszał jedynie trudne tematy.

Odejście Szpaka z BOR Records wzbudziło wiele dyskusji i domysłów fanów. Choć Paluch i Szpaku podkreślają, że obaj nadal pozostają w BOR Crew, część słuchaczy doszukiwała się między nimi konfliktu. Jeden z fanów zapytał, czy to prawda, że artyści nie mają ze sobą kontaktu.

To nie jest prawda. Mamy ze sobą kontakt. Szpaku jest wyalienowany bardzo – odparł śmiejąc się Paluch.

Raperowi zarzucono, że krytykuje scenę bardzo ogólnie, unikając rzucania ksywkami. Co na zarzuty o „strzały w niebo” odpowiada Paluch?

To nie strach tylko nie mam czasu. Jakbym miał odpowiadać na wszystkie zaczepki lub „ukryte dissy”, to całe życie by mi to zajęło. I jakbym miał wymieniać ksywy kogokolwiek, kto mnie wk***a, to album byłby z samych ksyw. To się leczy – skomentował artysta.

Peja przyznał, że nie wie, czy usłyszymy go jeszcze jednym kawałku z Peją, zadeklarował jednocześnie, że na planie nowego klipu DJ-a Decksa „nawiązał „przyjacielską więź” z donGURALesko. Artysta przyznał, że na razie nie ma planów, by miał nagrać utwór z Kizo, zastanawiał się także, czy jest szansa, że połączy jeszcze kiedyś siły z Taco Hemingwayem.

Skoro trudne tematy, to nie zabrakło wątków związanych z łamaniem przepisów i alkoholem. Artysta przyznał, że wielokrotnie zdarzało mu się występować „pod wpływem”, zapytany o to, czy prowadził samochód bez prawa jazdy, odparł:

Jak straciłem, to wielokrotnie śmigałem bez prawka. I wielokrotnie mnie łapali. Teraz, po trzykrotnej utracie prawka, staram się zap***alać, ale na większym oriencie.

Paluch nie unikał poważnych tematów, ale nie zabrakło miejsca na żarty. Kiedy fan zapytał, co Paluch zrobi w sytuacji, w której jego ziomal zostałby policjantem, artysta rozbroił nas odpowiedzią: – Pomagam mu finansowo.

Poniżej znajdziecie garść screenów z nocnej sesji Q&A.

 

 

 

 

 

Tagi


Polecane

Share This