Reprezentanta QueQuality zapowiada debiutancką płytę kawałkiem z Gibbsem

Zobaczcie klip do utworu "Kodak".


2023.02.27

opublikował:

Reprezentanta QueQuality zapowiada debiutancką płytę kawałkiem z Gibbsem

fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon

Dalia do tej pory dała się poznać słuchaczom w utworach z udziałem topowych artystów jak Mr. Polska, Kukon, Gibbs, PlanBe, Kiełas czy Tymek. Wytwórnia QueQuality trzy lata temu ogłosiła ją swoją reprezentantką i od tamtej pory na ich kanale pojawiło się kilka singli artystki, wówczas posługującej się jeszcze pseudonimem kbleax. Aktualnie wokalistka ogłosiła zmianę ksywki na Dalia, a co za tym idzie, to kolejne, zdecydowane muzyczne ruchy, niezmiennie pod szyldem labelu QueQuality.

Do pierwszego singla “Kodak”, zapowiadającego debiutancką epkę, Dalia zaprosiła Gibbsa, bit wyprodukował Favst, a klip zrealizował Dollar Moda.

 

Wokalistce i autorce tekstów nie można odmówić ponadczasowych walorów jakimi są talent i doświadczenie. Dalia ukończyła studia muzyczne w Wielkiej Brytanii, sprawnie łączy muzykę popularną z awangardowymi brzmieniami, a za sobą ma m.in. koncertowe tour po Europie i Ameryce, z legendą trip hopu – Tricky’m z Massive Attack. Premiera epki Dalii zapowiedziana jest na wiosnę tego roku, w QueShopie ruszyła już przedsprzedaż.

Polecane

Share This