Rest dissuje Bedoesa. Borys i Białas natychmiast odpowiadają

Gorąco na linii Dixon37 - SB Maffija.


2018.11.09

opublikował:

Rest dissuje Bedoesa. Borys i Białas natychmiast odpowiadają

foto: P. Tarasewicz

Gorąco na linii Dixon37 – SB Maffija. Rest opublikował w nocy na swoim kanale skierowany do Bedoesa diss „Chwast polskich głośników”. To reakcja reprezentanta Dixonów na tekst „Kwiatu polskiej młodzieży” Bedoesa.

Najpierw ciśnie prawie wszystkim i jest ok bo niby pokazuje, że ma swoje zdanie i nie boi się mówić o tym głośno. Później wszystkich przeprasza i to też jest ok bo poczuł skruchę, jest młody, poniosło go ale brawa bo przeprosił. Nie ważne co i do kogo mówił, przepraszam wszystko niby załatwia… A teraz nawija o tym wszystkim jak to ciężko było mu przez to przejść, obrazując to co najmniej tak drastycznie jakby przeżył wojnę ukrywając się miesiącami w kanałach. Manipuluje tak swoimi fanami że najzwyczajniej mi ich szkoda. Ockną się za parę lat. To wszystko co go spotkało i spotka w życiu, wszystkie następstwa i konsekwencję są efektem jednego, tego że jest cholernie GŁUPI – napisał przy okazji publikacji klipu Rest.

Bedoes odpowiedział niemal natychmiast nagrywając kawałek „00:45” (raper wziął tytuł od godziny nagrywki). Borek wykorzystał do swojej odpowiedzi „Ukryty w mieście krzyk” Pezeta i Noona, dzięki czemu dał fanom rzadką możliwość posłuchania go na klasycznym bicie. „I przestań mi już grozić, bo ja mam 20 lat a ty ponad trzy dychy. I ja chce, żeby moi fani mieli w twoim wieku najlepsze życia, a ty chcesz żeby twoi fani w moim wieku sobie je spierdolili” – rapuje Bedoes.

Jeszcze tej samej nocy na kanale SBM pojawiło się „Sprostowanie” Białasa. Raper zaczepiony przez Resta w dissie na Bedoesa odniósł się do sytuacji. Wszystkie numery znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This